حجت الاسلام ابطحی امام جمعه شهرستان ایرانشهر: جامعه ای که نیروی انسانی با نشاط و سالم داشته باشد می تواند در جهت رسیدن به توسعه واقعی سریع تر حرکت کند. 

همزمان با سالروز حماسه نهم دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان و سربازان وظیفه زندان های استان جام شجره طیبه صالحین گرامیداشت شهداء مدافع حرم با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابطحی امام جمعه شهرستان ایرانشهر ، محمد خالصی رئیس دادگستری ایرانشهر و غلامرضا مهویدی معاونت اداری ومالی زندانهای استان، به میزبانی اداره زندان شهرستان ایرانشهر با معرفی تیمها و نفرات برتر برگزار گردید.

در آیین اختتامیه این مسابقات حجت الاسلام ابطحی امام جمعه شهرستان ایرانشهر در سخنانی حماسه نهم دی را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و افتخارات ملت ایران اسلامی برشمرد که سبب افزایش آگاهی و هوشیاری ملت ایران شد تا با آگاهی بیشتری دشمنان خود را شناسایی کنند و فریب فتنه‌ها و نقشه‌های دشمنان را نخورند ایشان با اشاره به این که حماسه نهم دی ماه عشق و علاقه مردم ولایتمدار ایران اسلامی به امام حسین(ع) و ولایت فقیه را نشان داد افزودند:  امنیت و اقتدار بی‌نظیر ایران در سایه فهم و بصیرت و پیروی از ولی‌فقیه به وجود آمده است.

امام جمعه ایرانشهرهمچنین  پرداختن به مقوله ورزش در بین افراد جامعه بالاخص کارکنان دولت را یکی از بهترین و موثرترین روشها بر ای ایجاد نشاط و سلامت برشمرد و افزود جامعه ای که نیروی انسانی با نشاط و سالم داشته باشد می تواند در جهت رسیدن به توسعه واقعی سریع تر حرکت کند.

در ابتدای این مراسم بیژن سرابندی رئیس اداره زندان ایرانشهر در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین و ورزشکاران همزمانی برگزاری مسابقات با حماسه پرشور روز نهم دیماه را یادآور شده و از این روز بعنوان روز  میثاق با ولایت و رهبری و دفع فتنه فتنه گران نام برده و آنرا نشانه بیزاری مردم از فتنه گران و دشمنانی که قصد تضعیف ملت ایران را داشتند برشمرد.

رضا پیری مسئول تربیت بدنی زندانهای استان نیز ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری مسابقات  ،  ایجاد روحیه نشاط و شادابی و ترویج صمیمیت و دوستی بین کارکنان را مهمترین هدف از برگزاری این مسابقات برشمرد .

گفتنی است این دوره از مسابقات با حضور  ۲۰۰ نفر ورزشکار  در رشته های فوتسال، آمادگی جسمانی و تنیس روی میز برگزار شد که در خاتمه از نفرات و تیمهای برتر تقدیر گردید.

شایان ذکر است در رشته فوتسال کارکنان ، تیم های ادارات  زابل ،خاش و ایرانشهر ودر رشته فوتسال سربازان وظیفه ، ادارات ایرانشهر، سراوان و زابل مقام ها ی اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در رشته تنیس روی میز کارکنان آقایان احمد انصاری زندان ایرانشهر مقام اول ، مهدی حیدری زندان زابل مقام دوم و احمد انوری اداره کل مقام سوم را کسب نمودند .

در رشته آمادگی جسمانی کارکنان مرد بالای ۳۵ سال آقایان محمد پودینه زندان ایرانشهر مقام اول ، حسن بلوچی زندان خاش مقام دوم و حسین مختاری زندان سراوان مقام سوم و در رشته آمادگی جسمانی کارکنان مرد زیر  ۳۵ سال آقایان ابراهیم  شیخی زندان ایرانشهر، محمد شیخ لنگی زندان زابل و حمید روشنی زندان زاهدان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در رشته آمادگی جسمانی سربازان وظیفه امیر محمد بیابانگرد زندان چابهارمقام اول  ، علی صیفوری یگان حفاظت اداره کل مقام دوم و رضا سالاری بازداشتگاه موقت زاهدان مقام سوم را کسب نمودند.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b2%db%b9_%db%b1%db%b2%db%b4%db%b2%db%b0%db%b1

     %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b2%db%b9_%db%b1%db%b3%db%b4%db%b1%db%b3%db%b3%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b2%db%b9_%db%b1%db%b3%db%b2%db%b7%db%b1%db%b4%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b2%db%b9_%db%b1%db%b3%db%b2%db%b2%db%b1%db%b9%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b2%db%b9_%db%b0%db%b9%db%b2%db%b8%db%b0%db%b8

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*