برگزاری مراسم نسیم مهر ، روز حمایت از خانواده زندانیان در شهرستان زابل

 

به همت انجمن حمایت از زندانیان زابل همزمان با روز حمایت از خانواده زندانیان ، مراسم بزرگداشت نسیم مهر با حضور اعضای هئیت مدیره ، مسئولین قضایی و کشوری شهرستان و جمعی از خیرین و خانواده زندانیان ، در این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم محمد حیدری مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان زابل طی سخنانی با گرامیداشت این روز و ارائه گزارشی از فعالیت های این انجمن ، اظهار داشت : یکی از الویت های انجمن حمایت شناسایی خانواده های بی بضاعت و نیازمند و الویت بندی آنان جهت کمک های مالی است.

وی با اشاره به حمایت های خوب خیرین شهرستان ، این کمک ها را ناکافی دانست و گفت : با توجه به شرایط خشکسالی حاکم بر منطقه سیستان در این چند ساله اخیر و نبود بازار کار مناسبت ، حضور خیرین به منظور فراهم نمودن شرایط زندگی مناسبت برای خاواده زندانیان بیشتر مورد نیاز است.

حیدری در ادامه ی صحبت های خود اشاره ای به کمک برخی خیرین داشت و بیان کرد : با همکاری یک نفر از خیرین شهرستان مبلغ ۲۰ میلیون ریال جهت آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داده شده است . همچنین یکی دیگر از خیرین محترم ضمن تقبل هزینه سفر به عتبات عالیات برای تعداد  ۵ نفر از خانواده زندانیان امکان زیارت بارگاه ملکوتی حضرت امام حسین ( ع ) را برای آنان فراهم نمود.

همچنین در این مراسم برنامه هنری مختلفی با همکاری واحد فرهنگی زندان زابل برگزار گردید.

نسیم مهر زابل  (2)نسیم مهر زابل  (1)

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*