بررسی ۹۰ مقاله علمی پژوهشی در دومین همایش حوزه زندان و زندانبانی استان سیستان و بلوچستان

دومین همایش علمی حوزه زندان و زندانبانی استان سیستان و بلوچستان با حضور رئیس کل محترم دادگستری استان ، معاونت محترم پیشگیری از وقوع جرم استان ، روئسای دانشگاهها ، اساتید، دانشجویان و سایر مدعوین در تاریخ ۱۲ و ۱۳ اسفندماه در مرکزآموزشی ،علمی و پژوهشی منطقه ۹ زندانهای کشور برگزارگردید .

در این همایش ۹۰ مقاله به دبیرخانه پژوهش ارسال و ۴۰مقاله توسط داوران علمی پذیرفته شد و طی دو روز اکثر مقالات درقالب سخنرانی و پوستر ارائه و توسط داوران علمی(دکتر سالارزهی ، دکتر نیک منش ، دکتر علی عرب ، دکتر یحیی کاظمی و دکتر فرنام ) مورد ارزیابی قرار گرفت .

30

زهرا پیری  دبیر اجرایی این همایش هدف از برگزاری این برنامه را آشنایی اساتید با مرکزآموزشی ، علمی و پژوهشی منطقه ۹ زندانهای کشور و شورای تحقیقات اداره کل زندانهای استان دانست و خواستار همکاری علمی و پژوهشی اساتید و پژوهشگران جهت ارائه الگوهای مناسب برای ارتقای فرایند اصلاح و تربیت به عنوان یک هدف بنیادین در راستای بازگشت عزتمندانه زندانیان به جامعه و اهمیت نوع نگاه جامعه به این موضوع گردید. وی افزود دانشگاهها می توانند با انجام تحقیقات علمی و ارائه نتایج کاربردی و پیشنهادات سازنده در راستای اهداف قید شده یاری رسان باشند .

شایان ذکر است در حاشیه این همایش نمایشگاهی از صنایع دستی مددجویان جهت بازدید مدعوین برپاشد و همچنین سه کارگاه با عناوین روش تحقیق و نگارش مقاله علمی ، کاربرد نرم افزار spss     و نقش تفکر در پیشگیری جرم به ترتیب توسط دکترمهربان ، دکتر شیرازی و دکتر یحیی کاظمی  برگزار گردید.

در پایان همایش از نویسندگان مقالات برتر ، اعضاء کمیته های علمی و اجرایی تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 

27

19

14

13

1110

89

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*