مدیر کل زندانهای استان : بسیاري از فعالیتهاي انسان امروز را میتوان ماهیتاً فرهنگی دانست

جلسه شورای فرهنگی زندانهای استان با حضور دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای استان ،معاونت اداری و مالی زندانهای استان و سایر اعضاء در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد. در این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام پاک الهی قرآن کریم آغاز شد مدیر کل زندانهای استان در سخنانی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب ، ماه های شریف رجب و شعبان را مقدمه ای برای ورود به ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی برشمرد و خواستار برنامه ریزی دقیق برای بهره برداری حداکثری معنوی از این ماههای شریف شد. وی همچنین با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت مقوله فرهنگ و کار فرهنگی خاطر نشان کرد: بسیاري از فعالیتهاي انسان امروز را میتوان ماهیتاً فرهنگی دانست انواع فعالیتهاي اجتماعی، فراغتی، سیاسی و حتی اقتصادي انسانها نیز جنبه قويِ فرهنگی پیدا کرده است، به طوري که به جرات میتوان گفت، سبک زندگی انسانها و انواع فعالیتهاي آنها فرهنگی هستند.
مدیرکل زندانهای استان در ادامه با اشاره به ارسال تقویم برنامه های فرهنگی و تربیتی سال ۱۳۹۸ زندانهای کشور نسبت به برنامه ریزی منسجم و دقیق و با نگاه بومی ، جهت انجام مطلوب دستورالعمل ارسالی از سازمان تاکید نمود.

معاونت داری و مالی زندانهای استان نیز با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب ،آمادگی حوزه مالی و اداری را نسبت به تامین اعتبارات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم و مناسبت های ماه های مبارک و شریف رجب ، شعبان و رمضان و  انجام مطلوب برنامه های فرهنگی و تربیتی زندانهای استان اعلام نمود. همچنین سایر اعضاء نیز نظرات و پیشنهادات خود را حول محورهای جلسه بیان نمودند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*