کارگروه تخصصی اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان با حضور مدیرکل زندان های سیستان و بلوچستان برگزار شد

سومین جلسه تخصصی کارگروه اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندان های استان به ریاست دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندان های استان در سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید.
مدیر کل زندان های استان در این جلسه با اشاره به اهمیت توسعه اشتغال و حرفه آموزی در زندان های استان ، نسبت به عملیاتی شدن برنامه های اشتغال و حرفه آموزی مطابق با دستورالعمل های ستاد کاهش آسیب تاکید کرد.
دکتر سلیمانی در ادامه سخنانش همراهی و هم افزایی همه اعضای کمیته اشتغال و استفاده از توان و ظرفیت های موجود در زندان های تابعه را از عوامل اصلی حرفه آموزی کارآمد برای مددجویان دانست.
مدیر کل زندان های استان در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: برنامه های اشتغال و حرفه آموزی باید بر اساس معیارهای اصولی و استاندارد اجرا شده و در این مسیر از ظرفیت های سایر نهادهای مرتبط نیز می توان استفاده نمود
دکتر سلیمانی همچنین با اشاره به نقش موثر بنیاد تعاون و حرفه آموزی زندانیان در ایجاد بستر پایدار در حوزه اشتغال مددجویان، تعامل مناسب این بنیاد با انجمن حمایت از زندانیان را، در اجرای بهینه و سهل تر مسائل مربوط در مسیر اشتغال و حرفه آموزی مددجویان مفید ارزیابی کرد.
شایان ذکر است روسای زندان های استان که از طریق ویدیو کنفرانس در این جلسه حضور داشتند  به ارائه عملکرد در حوزه اشتغال پرداختند. همچنین اعضای کارگروه اشتغال نیز پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*