همزمان با هفته نیروی انتظامی برگزار شد : صبحگاه مشترک کارکنان وظیفه و پاسیار یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان

 

همزمان با هفته نیروی انتظامی ، صبحگاه مشترک کارکنان وظیفه و پاسیار یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان برگزار شد . در این مراسم که با حضور مدعوین از ستاد فرماندهی انتظامی استان و مسئولین اداره کل زندانها تشکیل گردید از تلاشهای پرسنل ساعی در حوزه یگان حفاظت زندانهای استان تجلیل شد .

معاون اداری مالی زندانهای استان در این مراسم ضمن تشریح جایگاه مهم یگان حفاظت در سطح زندانها بر ضرورت تقویت بیش از پیش اقتدار و نظم در این یگان تاکید کرد .

غلامرضا مهویدی گفت : همه ما در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی یک سرباز هستیم با این تفاوت که مسئولیتها ، وظایف و جایگاههای محوله از یکدیگر متمایز است و در این راستا همه همسو و هم هدف هستند لذا ضرورت تقویت افراد در همه جایگاهها بسیار حیاتی و مهم است .

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین اسلامی با ایراد سخنانی در خصوص مسئولیت پذیری ، این موضوع را یک اصل در فرایندهای مختلف اداری برشمرد و گفت : افراد در هر سطح و جایگاهی که هستند می بایست نسبت به وظایف و اختیارات خود اطلاعات کافی داشته باشند و  بر اساس قانون و وجدان عمل نمایند .

در خاتمه این مراسم فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از مقام شامخ شهدا تجلیل نمود . سرهنگ صیاد اربابی در سخنان خود  تعهد و تخصص را دو فاکتور اصلی در انجام بهینه امورات محوله بیان کرد و تصریح نمود : به منظور تامین امنیت و ارتقای اقتدار نیاز به عزمی راسخ و اراده ای جدی همراه با توکل به پروردگار است .

ایشان ادامه داد : خدمت مقدس سربازی فرصتی مغتنم است برای خودسازی و خودباوری و در دوران سربازی می توان ضمن خدمت به  جامعه از فرصتی که در این ایام وجود دارد برای تقویت قوای روحی و جسمی بهره برداری کرد .

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*