نواخته شدن زنگ انقلاب در زندان مرکزی زاهدان

همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) زنگ انقلاب در زندان زاهدان نواخته شد .
حسین صادقی جانشین مدیر زندان زاهدان در حوزه اصلاح و تربیت در این مراسم گفت : عظمت انقلاب اسلامی ایران وصف نشدنی است و کسانی که فضای قبل از انقلاب را ندیده اند نمی توانند تمام این عظمت را درک کنند و فقط وصفی از آن را می شنوند و می بینند که این وصف هم دارای عظمت است . اما کسانی که فضای قبل از انقلاب را دیده اند به خوبی می فهمند که در یک فضای خفقان و بسته ، رهبری که ۱۵ سال از کشور دور بوده و نام بردن از او در کشور واکنش ساواک را در پی داشته چگونه توانسته است با توکل بر خدا و اعتماد بر وعده الهی دلهای هموطنان را به هم منسجم نماید که شاه را وادار به فرار از کشور کنند .
صادقی ادامه داد : تمام ابر قدرتهای جهان و نوکران آنها در منطقه و حتی عده ای غافل فریب خورده در داخل کشور تمام سعی خود را کردند تا از پیروزی و استمرار این انقلاب که منادی اسلام ناب محمدی (ص) برای همه جهانیان است ؛ جلوگیری کنند اما ملت ایران با استعانت از خداوند ، وحدت و همدلی ، پیروی از امام و رهبری امروز سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی خود را جشن می گیرند .
در ادامه این مراسم گروه های سرود زندان به اجرای برنامه پرداختند و سرودهایی در وصف انقلاب اسلامی ، امام راحل (ره) و وحدت ملت اجرا نمودند که در پایان با اعطای لوح تقدیر و کارت هدیه از آنان تقدیر شد .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*