نماینده مقام معظم رهبری در استان:استقرار دین در ایران با وجود تمام کارشکنی های استکبار جهانی توانست چهل سال پایمردی و مقاومت را خلق کند

در آستانه فرا رسدن ایام الله دهه مبارک فجر  مدیران، مسئولان و فعالان ستاد دهه فجر سیستان و بلوچستان با نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه زاهدان دیدار کردند

حضرت آیت الله سلیمانی در سخنانی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی توانست فرزندان دین را به راس حکومت بکشاند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: استقرار دین در ایران با وجود تمام کارشکنی های استکبار جهانی توانست چهل سال پایمردی و مقاومت را خلق کند.
نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان تصریح کرد: دین روحیه شهادت طلبی را در میان بچه های خردسال، میانسال و بزرگسال به قدری به فوران گذاشت که امثال شهید سبیل اخلاقی را به جامعه تحویل داد.
آیت الله سلیمانی بیان کرد: بخشی از ایران اسلامی در تمام حکومت ها از جمله قاجار و پهلوی از دست رفت و تنها حکومتی که یک وجب از خاک میهنش را به دشمن نداد انقلاب اسلامی بود.
امام جمعه زاهدان اظهار داشت: تمام کشورهای جهان با تمام توان از صدام ملعون در جنگ هشت ساله تحمیلی با ایران اسلامی از وی حمایت کردند اما نتوانستند حتی یک وجب از خاک کشور را تصاحب کنند.
عضو خبرگان رهبری ادامه داد: تنها اراده دینی مردم توانست در مقابل دنیای استکبار در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی ایستادگی کند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: چهل سال قبل باور این بود که دین حداکثر ارزش اخلاق فردی و اعتقادی داشته و ارزش حکومتی، مدیریتی و جمعی ندارد اما پیروزی انقلاب اسلامی تمام این معادلات و افکار پوچ را بهم ریخت.
آیت الله سلیمانی تصریح کرد: دین در زمان رژیم ستم شاهی در حوزه حکومتی هیچ نقش و جایگاهی نداشت اما پیروزی انقلاب اسلامی پیروزی دین بر این تفکرات واهی بود.
امام جمعه زاهدان تاکید کرد: مسئولان باید دستاورد های انقلاب اسلامی را در عرصه های گوناگون از جمله بهداشت و درمان، علمی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بیان کنند.
نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان گفت: مسئولان دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را به صورت مشهود، ملموس و مادی بیان کنند.
آیت الله سلیمانی اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی بر اساس نص صریح قرآن کریم باید بیان شود.
عضو خبرگان رهبری اظهار داشت: هیچ کشوری به اندازه ایران اسلامی در دنیا از استقلال و عزت برخوردار نیست.

گفتنی است در این دیدار دکتر ناصر سلیمانی سرپرست اداره کل و رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر زندانهای استان و همچنین جمعی از مسئولان ستادی اداره کل  حضور داشتند.

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*