نشست هم اندیشی برنامه های ماه مبارک رمضان در زندان زاهدان

نشست هم اندیشی برنامه های اجرایی زندان زاهدان در ماه مبارک رمضان به ریاست مدیر این زندان برگزار شد .
محمد حسین خسروی در این نشست ضمن توصیه به استفاده حداکثری از ظرفیت و فیوضات ماه رمضان گفت : ماه رمضان فرصتی برای خودسازی است و باید ارتباط خود و خدا را در این ماه پر رنگ تر از ماه های دیگر نمود و بعد از این ماه نیز باید این رابطه را استمرار بخشید .
مدیر زندان زاهدان با اشاره به فعالیت های پیش بینی شده برای اجرا در ماه رمضان گفت : واحد فرهنگی زندان فضای معنوی مناسبی در ماه های رجب و شعبان برای مددجویان ایجاد نموده که باعث می شود مددجویان با زمینه و آمادگی مناسبی به ماه رمضان ورود کنند و در این ماه نیز باید برنامه های عبادی و معنوی را به اوج رساند .و فعالیت های فرهنگی مختص این ماه را به برنامه های قبل افزود .
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت : برای پنجمین سال پیاپی سفره تلاوت نور در زندان اجرا خواهد شد که تجربه سالهای گذشته نشان داده است استقبال مددجویان را در پی خواهد داشت . همچنین کلاسهای آموزشی متنوع با حضور روحانیون تشیع و اهل سنت برای مددجویان و سربازان برگزار خواهد شد . برنامه های جمعخوانی قرآن ، آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن ، جلسات تفسیر قرآن ، معرفی کتاب و مسابقات کتابخوانی ، و برگزاری جلسات ادعیه و حلقه های معرفت از دیگر برنامه های این زندان در ماه مبارک رمضان است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*