معرفی مسئول ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان زاهدان

طی مراسمی و با حضور رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات استان ، مدیر و اعضای شورای اداری زندان زاهدان ، مسئول جدید بازرسی زندان زاهدان معرفی شد.
رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات استان در این جلسه با بیان حدیثی از پیامبر اسلام (ص) گفت : همانگونه که خداوند در روز قیامت از عمر و دارایی انسان مواخذه می کند از مقام و مسئولیتی که دارد نیز پرسش خواهد کرد که آیا به واسطه این مسئولیتی که داشته ای دردی از دردمندی دوا کرده ای یا خیر؟
حسن نوری در ادامه گفت : مسئولیت یک امانت هست که در اختیار ما قرار گرفته است و امانت داری ما این است که وظیفه خود را صحیح انجام دهیم و لازمه این امر کسب معرفت کاری است .به این معنی که در حیطه کاری اطلاعات و دانش خود را افزایش دهیم .که اگر اینگونه نباشد هرچه زحمت کشیده شود بازهم کار به کندی پیش می رود و به هدف مطلوب نمی رسد .
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از کارهای مهم واحد ارزیابی عملکرد اصلاح فرآیندها و پروسه هاست چرا که یک روند و پروسه اشتباه انرژی تعداد زیادی را هدر میدهد زمان و منابع را هدر میدهد. با اصلاح یک فرآیند ممکن است از خطاهای سیستمی زیادی پیش گیری کرد تا نیروی انسانی در معرض خطا و اشتباه قرار نگیرد .
مدیر زندان زاهدان نیز در این جلسه گفت : کسانی که پله های زندانبانی را طی کرده اند و در بخش های مختلف زندان کار کرده اند با درک و شناخت صحیحی که از حیطه های مختلف زندان دارند می توانند فعالیت های ثمر بخشی داشته باشند لذا باید از آنها در مسئولیت های تصمیم گیرنده و تصمیم ساز استفاده کرد . که بازرسی زندان یکی از همین بخشهاست که تجربه ،شناخت سعه صدر مسئول این واحد و همکاری سایر بخشها با این واحد نظارتی می تواند منجر به کاهش آسیبهای مختلف در زندان شود
در پایان این نشست آقای محمد غلامعلی زاده بعنوان مسئول جدید بازرسی زندان معرفی گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*