شرکت بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای کتابخانه مشارکتی شهید شوشتری زندان زاهدان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

با پایان مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ، تعداد اعضای کتابخانه مشارکتی شهید شوشتری زندان زاهدان که در این رویداد فرهنگی مشارکت نمودند از ۵۰۰ نفر عبور کرد .
روح اله باقری کتابدار مسئول کتابخانه مشارکتی شهید شوشتری زندان زاهدان  با اعلام این خبر گفت : استقبال چشمگیر کارکنان ، سربازان و مددجویان زندان زاهدان از مسابقه کتابخوانی رضوی ماهی پر رونق در عرصه کتاب و مطالعه کتاب را در کتابخانه شهید شوشتری رقم زد چنانکه بنا به تصمیم شورای فرهنگی زندان ساعت کاری کتابخانه شهید شوشتری افزایش داده شد تا مددجویان در نوبت عصر هم بتوانند از کتابخانه استفاده کنند .
روح اله باقری با اشاره به نقش ویژه ای که معرفی کتاب در ترغیب مخاطب به مطالعه دارد افزود : اگر چه مخاطب خاص خودش به دنبال کتاب می گردد اما برای جذب عموم مددجویان باید کتاب های خوب و جذاب با استفاده از ابزارهای هنرمندانه به آنان معرفی شود تا به مطالعه این کتاب ترغیب گردند . از این روی در یک ماهه گذشته بیش از ده برنامه معرفی و جمع خوانی کتاب با محوریت سه کتاب «ماه هشتم » ، «مهر ولایت در آسمان ایران » ، «به سپیدی یک رویا » در زندان زاهدان انجام شده است که ثمره آن شرکت ۵۰۸ نفر از کارکنان ، سربازان و مددجویان در جشنواره کتابخوانی رضوی بوده است .
دبیر شورای فرهنگی زندان زاهدان ادامه داد : از این تعداد شرکت کننده ۶۰ نفر کارکنان ، ۵۰ نفر سرباز و ۳۸۸ نفر مددجویان زن و مرد بوده اند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*