مدیر کل زندانهای استان: رعایت انضباط اجتماعی و فردی و پایبندی به موازین اخلاقی باعث موفقیت فرد در تمامی مراحل زندگی خواهد شد.

همزمان با ایام میلاد با سعادت هشتمین امام همام ، حضرت علی ابن موسی الرضا “علیه السلام ” مراسم جشن با شکوهی با حضور دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندان های استان و با شرکت مددجویان کانون اصلاح و تربیت زاهدان و سربازان وظیفه یگان حفاظت اداره کل و زندانهای زاهدان در سالن باشگاه تربیت زاهدان برگزار شد.
در این مراسم مدیرکل زندانهای استان با تبریک فرا رسیدن ایام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در سخنانی خطاب به سربازان وظیفه و مددجویان کانون اصلاح و تربیت با تاکید بر استفاده مفید و مناسب از دوران پرشور و نشاط جوانی اظهار داشت:رعایت انضباط اجتماعی و فردی و پایبندی به موازین اخلاقی باعث موفقیت شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی خواهد شد.
دکتر سلیمانی در ادامه با یادآوری اهمیت امر آموزش در کاهش آسیب های اجتماعی نسبت به شرکت مددجویان و سربازان وظیفه در دوره های آموزشی مهارت های اساسی زندگی تاکید کرد.
وی همچنین سربازان وظیفه و مددجویان را به بهره مندی از آموزه های دینی و قرآنی با هدف انتخاب روش درست زندگی توصیه کرد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از سربازان ساعی اداره کل زندان های استان و تعدادی از مددجویان کانون اصلاح و تربیت تقدیر به عمل آمد.

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*