مدیر کل زندانهای استان در جمع خانواده کارکنان زندانهای زاهدان تاکیدکرد : نقش مهم خانواده کارکنان در کاهش سختی کار زندانبانی

همزمان با دهه کرامت و در سالروز میلاد باسعادت هشتمین امام همام ، حضرت علی ابن موسی الرضا “علیه السلام ” مراسم جشن با شکوهی با حضور مدیرکل زندان های استان و با شرکت کارکنان و خانواده کارکنان زندانهای زاهدان در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۲ زاهدان برگزار شد.
دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای استان در این مراسم با تبریک میلاد با سعادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی الرضا (ع) در سخنانی با تقدیر از همکارانی که در برگزاری جشن دهه کرامت در سطح زندانهای استان دخیل بود ه اند بر استمرار این برنامه ها تاکید کردند.
وی افزود خوشبختانه زندان های استان در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی برنامه های متعدد و متنوعی را برگزار می نمایند که نظیر آن را در دیگر دستگاه ها کمتر می توان دید.
مدیرکل زندانهای استان همچنین کار زندانبانی را شغلی پر استرس و سخت توصیف کرد و نقش خانواده ها را در کاهش سختی کار مهم ارزیابی نمود.
گفتنی است قرائت صلوات خاصه حضرت امام رضا علیه السلام ، برگزاری مسابقات فرهنگی، اجرای برنامه های هنری موسیقی سنتی و ضیافت شام خانواده کارکنان از جمله برنامه های این مراسم بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*