مدیرکل زندان های استان در جلسه معارفه سرپرست اداری مالی : صیانت از نیروی انسانی و حفظ بیت المال دو وظیفه مهم در حوزه اداری مالی است

سرپرست اداری مالی زندان های استان معرفی شد .

جلسه معارفه سرپرست اداری مالی زندان های استان با حضور مدیرکل ، مسئولین و کارکنان اداره کل زندان های استان در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش  اداره کل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید برگزار گردید دکتر ناصر سلیمانی ، مدیرکل زندان های استان با تاکید بر اهمیت حوزه اداری مالی ، ماموریت ها و تکالیف تعریف شده در این حوزه را یاد آور شد  و تعامل و مشارکت فعال و اثربخش همه کارکنان در پویایی حوزه مزبور را از ضروریات امر دانست و بیان داشت : صیانت از نیروی انسانی و حفظ بیت المال دو وظیفه مهم در حوزه اداری مالی است که باید در این خصوص با دقت نظر و اشرافیت به قوانین و ضوابط اقدام گردد .

دکتر سلیمانی ادامه داد : تربیت و ساماندهی نیروی انسانی با تکیه بر توان و ظرفیت موجود از دیگر اصول موفقیت سازمانی است که باید در این راستا اقدامات اساسی و زیربنایی صورت پذیرد چرا که نیروی انسانی شالوده کار در هر دستگاه اداری  است که می تواند زمینه ساز موفقیت و کمال در مجموعه و رضایتمندی طیف مخاطب و ارباب رجوع باشد .

وی در سخنان خود  همراهی و همدلی را یکی از مولفه های اصلی در مجموعه زندان های استان برشمرد و افزود: سرمایه اصلی این مجموعه همراهی و همدلی همکاران در حوزه های  مختلف است که این همراهی می بایست به پیشرفت و تحول مثبت سازمانی کمک نماید . 

سپس حکم مسئولیت آقای حسن نوری به عنوان سرپرست اداری مالی زندان های استان سیستان و بلوچستان توسط مدیرکل زندان ها به نامبرده ابلاغ و اعطا گردید .

در ادامه این مراسم ” حسن نوری ”  سرپرست اداری مالی زندان های استان با بیان برخی سوابق کاری  عنوان کرد: در ابتدا جا دارد از حسن اعتمادی که به اینجانب در واگذاری مسئولیت جدید از سوی مدیرکل محترم زندان های استان صورت پذیرفته است تشکر نمایم .  وی ادامه داد: استفاده از تمام ظرفیت ها و تجارب کارکنان می تواند در پیشبرد اهداف و ارتقاء کیفی برنامه ها در مجموعه کمک نماید و قطعا در این مسیر می بایست از توان تمام کارکنان و پتانسیل موجود استفاده کرد تا بهره وری مناسب حاصل گردد . 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*