مدیرکل زندان های استان :تمام اجزا و عناصر حفاظتی می بایست همواره آمادگی لازم برای کنترل وضعیت زندان ها را داشته باشند

طی جلسه ای با حضور مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سیستان و بلوچستان مشکلات و توانمندی های یگان حفاظت زندان های تابعه بررسی و شرایط لازم به منظور  ارتقای ضریب امنیتی در زندان های استان مورد تحلیل و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت .

در این جلسه که فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان های استان و فرماندهان یگان های حفاظت زندان های تابعه حضور داشتند بر ضرورت بررسی و احصاء دستورالعمل های حفاظتی و اهمیت بومی سازی و متناسب نمودن فرایند تامین امنیت با توجه به شرایط خاص زندان های استان تاکید شد .

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در این نشست  بر لزوم اقتدار یگان های حفاظت استان تاکید نموده و بیان داشت :  یگان حفاظت در سطح زندان ها از اصلی ترین ارکان حفظ و تثبیت امنیت می باشند که تمام اجزا و عناصر آن می بایست همواره آمادگی لازم برای کنترل وضعیت زندان ها را داشته باشند این اجزا از سرباز تا فرمانده و همه ملزومات و امکانات حفاظتی در چارچوب قانون و ضوابط سازمان زندان ها می باشند .

دکتر سلیمانی تصریح کرد: علاوه بر امنیت فیزیکی توجه به امنیت روانی در داخل و محیط پیرامونی زندان ها می بایست مورد توجه کارکنان یگان حفاظت باشد تا زمینه حفظ و ارتقای همه جانبه مقولات امنیتی در محیط کاری فراهم آید .

شایان ذکر است در پایان این جلسه از زحمات فرماندهان برتر یگان حفاظت زندان های استان تجلیل به عمل آمد .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*