فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور / به امر اسلام و دین و فرمان رهبری ما موظف به تعظیم به سربازان هستیم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزد خواه پیما فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور با همراهی علیرضا بابایی مدیر کل زندانهای استان از قسمتهای مختلف زندان ایرانشهر بازدید کرد.
فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور همچنین در نشستی صمیمی با سربازان وظیفه زندان ایرانشهر از نزدیک درخواست های آنان را مورد بررسی قرارداد. وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع سربازان وظیفه زندان ایرانشهر گفت به امر دین و اسلام وفرمان رهبری معظم ما موظفیم به شما سربازان تعظیم کنیم
سردار ایزد خواه پیما در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد : اگر امروز فاصله ها بین مردم و مسئولین کم هست و مسئولین و مدیران رده بالای استانی و کشوری در مقابل مردم زانو می زنند و شنونده مشکلات مردم هستند به برکت نظام اسلامی و شهدای عزیز هست. فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور میزبانی مردم ایرانشهر از مقام معظم رهبری در زمان تبعید را سند پر افتخار مردم و شهرستان ایرانشهر دانست و بر لزوم آشنایی پرسنل وظیفه با سرگذشت و تاریخ این واقعه مهم و تاریخی تاکید کرد.
وی  فعالیتهای فرهنگی را مهم و ارزشمند دانست و گفت قبل از انقلاب اگر روحانی و طلبه ای نماز جماعت برگزار می کرد کارش به تبعید می کشید و حتی نماز خواندن سخت بود. ولی امروز نمازهای جماعت باشکوه داریم .ایشان امر نماز را بر همه چیز مقدم دانست و تاکید کرد تشویق پرسنل وظیفه ای که در امورات فرهنگی ،مذهبی و قرآنی فعالیت دارند یک اصل مهم و تاثیر گزار هست.
گفتنی است فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور از اقامتگاه مقام معظم رهبري در زمان تبعيد ايشان به ايرانشهر که اکنون به موزه قرآن و عترت تبديل شده است بازديد کرد.
همچنین بیژن سرابندی سرپرست و سرپاسیار  سارانی فرمانده یگان حفاظت زندان ایرانشهر ، سرپاسیار مصطفی بهلولی ، سرپاسیار حسین سالاری و سرباز وظیفه بهنام پور حاتمی به دلیل حسن انجام امور محوله مورد تقدیر فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور قرار گرفتند.

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*