ضیافت افطار مددجویان زندان زاهدان با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان با حضور در زندان مرکزی این شهرستان ، روزه خود را با مددجویان این زندان افطار نمود.
آیت ا… سلیمانی که توسط مولوی عبدالمجید شه بخش از علمای برجسته اهل سنت ،دکتر میری معاون دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان ،حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس کشور ، جمعی از قضات دادگاه های عمومی و انقلاب و ….. همراهی می شد پس از اقامه نمازمغرب و عشا و صرف افطاری در جمع مددجویان به ایراد سخن پرداخت .
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب که پشیمانی از گناه یک ارزش است گفت : انسان هیچگاه نباید از رحمت خدا نا امید باشد بلکه هر لحظه از گذشته خود پشیمان شوید فرصتی است برای بازسازی و اصلاح زندگی . اساسا در نزد خداوند پشیمانی از گناه بسیار ارزشمند است و ماه مبارک رمضان و خصوصا شبهای قدر این ماه بسیار ارزنده است برای برگشت از گذشته نامطلوب و قرار گرفتن در مسیر درست زندگی.
امام جمعه زاهدان با ذکر وقایع تاریخی گفت : قرآن کتابی است که هر جمله آن می تواند برای تحول انسان و جامعه کافی باشد لذا اگر در پی تغییر در خود و جامعه خودمان هستیم باید با قرآن انس بگیریم و برای فهم معانی بلند این کتاب آسمانی تلاش و سعی داشته باشیم .

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*