رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان زندان زابل با حضور مسئولین قضایی حوزه سیستان

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه ، مسئولین قضایی حوزه سیستان با حضور در زندان زابل به مشکلات و درخواست های قضایی مددجویان رسیدگی نمودند.
در این دیدار نجفی رئیس حوزه قضایی ، جهانتیغ سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ، قهرمانی رئیس شعبه سوم حقوقی ، عترتی رئیس شعبه ۱۰۱ جزایی ، پورنگ بازپرس شعبه اول ، اکبریان جانشین دادستان و دادیار اجرای احکام دادسرای شهرستان زابل و جان نثاری رئیس حوزه قضایی شهرستان هیرمند و لشکری دادیار شعبه اول دادسرای شهرستان زهک حضور داشتند.
رئیس اداره زندان زابل طی سخنانی در همین رابطه اظهار داشت : در راستای سیاست های کاهش جمعیت کیفری و همچنین گرامیداشت هفته قوه قضاییه ، با دعوت از مسئولین حوزه قضایی سیستان ، مددجویان این امکان را یافتند تا در دیدارهایی چهره به چهره از نزدیک مشکلات پرونده ای خود را مطرح نمایند.
نارویی در ادامه افزود : اطاله دادرسی یکی از مشکلات مهمی است که ریاست محترم قوه قضاییه نیز بارها به آن اشاره داشته اند ، که خوشبختانه با تعامل خوب زندان و حوزه های قضایی سیستان و حضور قضات در این ندامتگاه ، روند رسیدگی به پرونده های مددجویان با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*