دیدار نوروزی مدیر کل زندانها و رئیس کل دادگستری استان

علیرضا بابایی مدیر کل زندانهای استان با حضور در دادگستری کل با حجه السلام والمسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری استان دیدار نمود.

در این دیدار حجه السلام والمسلمین حمیدی در سخنانی با گرامی داشت ایام ماه مبارک رجب و تبریک نوروز ، سال جدید را فرصت مناسبی برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم دانست و اظهار داشت دستگاههای قضایی استان با همه توان خود می بایست در جهت تحقق شعار سال ( حمایت از کالای ایرانی) که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است اقدام نمایند. وی اظهار امیدواری نمود سال جاری سالی سرشار از توفیقات مردم و نظام در همه عرصه های داخلی و خارجی باشد.

علیرضا بابایی مدیر کل زندانهای استان نیز در سخنانی تحقق فرمان مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی را تکلیف همگانی دانست و بر پیگیری و تحقق منویات معظم له در زندانهای استان تاکید نمود. وی افزود: ارتقاء سطح فعالیتهای اشتغال مولد در زندانهای استان در همین راستا در دست اقدام است و در خرید مایحتاج زندانها نیز توجه اساسی به این امر صورت خواهد گرفت. مدیر کل زندانهای استان در بخش دیگری از سخنانش شرحی از اقدامات زندانهای استان در زندانهای استان بیان نمود.

شایان ذکر است مدیر کل زندانهای استان با سایر مراجع قضایی استان ، مدیران کل بازرسی ، تعزیرات، سازمان قضایی نیروهای مسلح، ثبت اسنادو املاک و شورای حل اختلاف استان دیدار و گفتگو نمود.

گفتنی است در این دیدارها معاونین اداره کل و جمعی از روسای ستادی و زندانها حضور داشتند.

   

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*