دیدار مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان با رئیس کل دادگستری استان

دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای استان با حضور در دادگستری استان با حجت الاسلام مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار که حسن نوری معاون اداری و مالی ،جمعی از مسئولین دوایر ستادی اداره کل و سرپرست زندان زاهدان هم حضور داشتند ، مدیر کل زندانهای استان در سخنانی تلاش جهت رفع مشکلات زندانهای استان از جمله کاهش جمعیت کیفری و ایجاد فضاهای فیزیکی جدید در زندانهای استان را بعنوان مهم ترین اولویت های کاری برشمرد و اظهار داشت: جهت رسیدن به اهداف تعیین شده از ظرفیت های دستگاه قضائی که یقینا تعالی و کارائی نظام قضائی استان را بدنبال دارد استفاده خواهیم کرد.
عضو شورای قضایی استان در ادامه از تعاملات مسئولین قضایی استان و مساعدت در  پیگیری و رفع مشکلات زندان های استان تقدیر وتشکر نمود.

در این دیدار حجت الاسلام مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری استان هم در سخنانی با قدردانی از حضور مدیر کل زندانهای استان و همراهان ایشان ، کاهش جمعیت کیفری زندانها را از جمله موارد مهم برشمرد وافزود : اعطای هدفمند امتیازات قضائی به زندانیان واجد شرایط و کاهش هدفمند جمعیت کیفری باید جزء الویت ها قرار گرفته وپیگیریهای مستمر در این خصوص انجام پذیرد.
رئیس کل دادگستری استان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سختی شغل زندانبانی از تلاش ها و خدمات مدیر کل و کارکنان زندانهای استان قدردانی نمود.

   

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*