دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان

حجت الاسلام محسن مومنی مقدم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با حضور در اداره کل زندانهای استان با دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد .
مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان در این دیدار با قدردانی از حضور حجت الاسلام محسن مومنی مقدم در سخنانی اظهار داشت : اداره کل اوقاف و امور خیریه تعاملات ارزشمندی در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی در زندانهای استان و به طور خاص برنامه های دینی و قرآنی دارد و جا دارد از همکاری مدیرکل و کارکنان این نهاد دینی و انقلابی تشکر و قدردانی گردد.
عضو شورای قضایی استان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آسیب های اجتماعی ناشی از زندانی شدن سرپرست خانواده افزود؛ با محکوم شدن سرپرست و نان آور خانواده به تحمل حبس ، همسر و فرزندان وی در معرض معضلات و آسیب های اقتصادی و اجتماعی فراوانی قرار می گیرند و سعی داریم با ارائه خدمات توسط اداره مراقبت بعد از خروج و انجمن های حمایت از زندانیان و استفاده از ظرفیت کمک خیرین و نهادهای مرتبط این آسیب ها را کاهش دهیم .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هم در این دیدار با اشاره به بازدیدشان از موکب الحسین (ع) که با همت کارکنان اداره کل زندانهای استان جهت پذیرایی از زوار اربعین پاکستانی در ایام اربعین حسینی برپا شده بود، از تلاشها و زحمات مسئولین و کارکنان زندانهای استان نسبت به اسکان ، پذیرایی و ارائه خدمات پزشکی و فرهنگی مطلوب به زوار پاکستانی تقدیر نمود.
حجت‌الاسلام محسن مومنی مقدم همچنین با تبیین خدمات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نسبت به مشارکت اداره کل متبوع خود در آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی در سطح زندانهای استان اعلام آمادگی نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*