دیدار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور با جانباز سرافراز انقلاب اسلامی در شهرستان مرزی هیرمند

سردار محسن ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با همراهی علیرضا بابایی مدیرکل زندانهای استان سیستان و بلوچستان و نارویی سرپرست زندان زابل با حضور در منزل جانباز سرافراز عباس بزی در شهرستان مرزی هیرمند  ، با وی دیدار نمود.
فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور در این دیدار ضمن تقدیر از جان فشانی ها و رشادتهای شهدا و جانبازان عزیز که با نثار خون خود حافظ جان و مال و ناموس مردم کشورشان هستند ، طی سخنانی اظهار داشت : جانبازان گرانقدر ایران اسلامی به همه ما درس صبر و تحمل در برابر مشیت و امتحان الهی داده اند، چرا که جانبازان عزیز یادگاران راه پرافتخار شهدا  هستند تا به نسل های بعد از خود درس مقاومت و ایستادگی بیاموزند.
سرتیپ ۲ پاسدار محسن ایزدخواه پیما در ادامه با اشاره به ایثار و فداکاری همسران جانبازان ، افزود : همسران جانبازان نیز در کنار آن بزرگواران و تحمل سختی های فراوان همپای عزیزان خود در مسیر امتحان الهی گام نهاده اند که بسیار قابل تقدیر و ستودنی است.
شایان ذکر است جانباز عباس بزی در سال ۱۳۷۳ در غرب کشور و در مقابله با گرهک تروریستی کوموله دموکرات بر اثر انفجار مین و قطع هر دو پا به افتخار ۵۵% جانبازی نائل گشته است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*