دیدار سرپرست اداره کل زندانهای سیستان و بلوچستان با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان

در راستای تکریم و پیگیری امورات خدمتی خانواده شهداء ، جانبازان و ایثار گران شاغل در زندانهای استان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرپرست اداره کل زندانهای استان دیدار کردند.
دکتر ناصر سلیمانی سرپرست اداره کل زندانهای استان در این دیدار در سخنانی با تشریح برنامه های فرهنگی و امور ایثارگران شاغل در زندانهای استان اظهار داشت: همه ما مدیون خون پاک شهدا و ایثارگری رزمندگان ،جانبازان و آزادگان سرافراز هستیم و امنیت ، آسایش و آرامش امروز جامعه ما محصول جانفشانی های این عزیزان است.
سرپرست اداره کل زندانهای استان همچنین در بحث تکریم اعضای خانواده های شهداء، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان نیز افزود: علاوه بر ارائه خدمات رسانی ویژه به این عزیزان ، به مناسبت های مختلفی نظیر هفته دفاع مقدس ، هفته بسیج ، سالروز گرامیداشت شهید و… مسئولین اداره کل و زندانهای تابعه با حضور در منازل اعضای خانواده های شهداء و ایثارگران، با آرمان های امام راحل (ره) وشهداء تجدید میثاق نموده و از اعضای خانواده های این عزیزان تکریم بعمل می آید.
دکتر سلیمانی افزود: برگزاری مسابقات استانی  ورزشی در رشته های مختلف با عناوینی مانند یادواره شهدای شعبانیه  ، حضور در گلزار شهدا و غبارروبی مزار مطهر شهدا ،تکریم کارکنان ایثارگر ، حضور کارکنان و سربازان وظیفه در موزه موزه حفظ آثار دفاع مقدس استان و . . از جمله برنامه هایی است که در پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در زندانهای استان انجام می شود.
در این دیدار دکتر پالاش مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان با ابراز خرسندی از همکاری و ارتباط اداره کل زندانهای استان با اداره کل بنیاد شهید استان ، گزارش مبسوطی از خدمات ارائه شده به خانواده محترم شهدا و ایثارگران بیان کرد و با اشاره به این نکته که زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست نسبت به نهادینه کردن فرهنگ و سیره شهدا در جامعه تاکید نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*