دیدار رؤسای زندان و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان زابل

در راستای تحقق اولویت های ۱۰ گانه سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و با هدف توسعه توانمندی و ارتقاء مهارت های فردی و اجتماعی زندانیان ، سرابندی سرپرست و جمعی از مسئولین واحدهای زندان با حضور در مرکز فنی و حرفه ای زابل با بامری ریاست این مرکز دیدار و گفتگو نمودند.
سرپرست زندان زابل در ابتدای این دیدار طی سخنانی اظهار داشت : مهمترین هدف برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها ، توسعه مهارت های فردی و حرفه آموزی زندانیان و بازگشت شرافتمندانه آنان به جامعه می باشد.
سرابندی در ادامه افزود : به همین منظور ارائه آموزش های حرفه آموزی توسط مربیان فنی و حرفه ای ، این امکان را فراهم می کند تا مددجویان با کسب مهارت های لازم ، پس از آزادی از زندان وارد بازار کار شده و با داشتن درآمد از بازگشت مجدد آنان به زندان جلوگیری شود و در نتیجه شاهد کاهش جمعیت کیفری باشیم.
بامری رئیس مرکز فنی و حرفه ای زابل ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین زندان ، طی سخنانی بیان داشت : خوشبختانه با پیگیری های انجام شده از طریق اداره فنی و حرفه ای استان، تعداد ۶ رشته جدید در مرکز ۳۳ فنی و حرفه ای زندان ، تا پایان سال راه اندازی خواهد شد و در همین جهت تعداد مربیان اعزامی به زندان نیز افزایش خواهد یافت.
رئیس مرکز فنی و حرفه ای زابل ، در خصوص تجهیز و به روز کردن کارگاه های زندان و همچنین ارائه آموزش به زندانیان رأی باز در محل مرکز فنی و حرفه ای قول مساعد داد.
شایان ذکر است در پایان این دیدار سرپرست و سایر کارکنان زندان از کارگاه های آموزشی مرکز فنی و حرفه ای زابل بازدید نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*