حجت الاسلام فرحزاد در جمع مددجویان زندان زابل: نا امیدی از درگاه خداوند از هرگونه معصیتی بدتر است .

همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین ( علیه السلام ) و ۷۲ یاران با وفایش ، حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد از کارشناسان برنامه تلویزیونی سمت خدا با حضور در زندان زابل در جمع مددجویان و کارکنان به ایراد سخن پرداخت.
ایشان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین ( علیه السلام) و یاران با وفایش ، با اشاره به فطرت پاک انسان ها اظهار داشت : هیچ فردی گنهکار خلق نمی شود و دوستدار گناه نیست ، اما گاهی اوقات عواملی همچون فریب شیطان ، نفس اماره و سایر مسائل دست به دست هم داده و افراد به سمت گناه سوق پیدا می کنند.
حجت الاسلام فرحزاد در ادامه سخنان خود افزود : نا امیدی از درگاه خداوند از هرگونه معصیتی بدتر است ، زمانی که راه امید بر انسان بسته شود شیطان به راحتی بر او مسلط خواهد شد.
کارشناس برنامه سمت خدا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پافشاری برخی از مردم به ارتکاب گناه بیان داشت : پافشاری به ارتکاب گناه و تلاش در جهت توجیه آن از اصل گناه نیز بدتر است و چنین فردی هیچگاه از رحمت خداوند بهره مند نخواهد گردید.
حجت الاسلام فرحزاد که برای دومین سال متوالی در دهه اول محرم در جمع مددجویان زندان زابل سخنرانی می کرد در پایان سخنان خود ، تواضع و فروتنی را از ویژگی های یک انسان مؤدب دانست و زندانیان را به رعایت ادب و دوری کردن از تکبر توصیه نمود و بیان داشت: آن چیزی که باعث شد شیطان از درگاه خداوند رانده شود ، تکبر و توجیه گناه بود.
شایان ذکر است نجفی رئیس دادگستری شهرستان زابل از مهمانان این مراسم بودند ، که پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین فرحزاد ، از خیمه عزای حسینی و نمایشگاه عکس دفاع مقدس که در محوطه زندان برپا شده است بازدید نمود.

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*