حجت الاسلام زاهدی در جمع مددجویان زندان زابل: وضع قوانین ، بالاخص قوانین الهی جهت آسایش انسانهاست و بیانگر علاقه خداوند به بندگان خویش است.

حجت الاسلام والمسلمین زاهدی از روحانیون مبلغ اعزامی از مرکز تخصصی تبلیغ امیر بیان قم در مراسم ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایش که با حضور بابایی مدیر کل زندانهای استان و شرکت جمعی از کارکنان و مددجویان زندان زابل برگزار شد ، در سخنانی با تسلیت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، اظهار داشت : دین اسلام دین بخشش و پیامبر گرامی اسلام رحمت اللعالمین می باشد ، هر فردی که در برابر دیگران از خود بخشش و رحمت نشان دهد زمین و سایر مخلوقات خداوند نیز به همان اندازه به او رحم و بخشش می نمایند.
حجت الاسلام زاهدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت قانون بیان داشت : وضع قوانین ، بالاخص قوانین الهی جهت آسایش انسانهاست و بیانگر علاقه خداوند به بندگان خویش است ، و لذا مؤمنان و بندگان شایسته خدا با احترام به دیگران باعث می شوند دیگران نیز به آنان احترام بگذارند.
شایان ذکر است مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان از ابتدای محرم ، هرشب با حضور پرشور مددجویان و با دعوت از روحانیون مبلغ اعزامی از شهرستان های تهران و قم و همچنین مداحان اهل بیت ( علیهم السلام ) ، برگزار شده است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*