حجت الاسـلام حسینـی در جمع مددجویان زندان مرکزی زاهدان : بهترین همنشین برای انسانها کتاب آسمانی قرآن است .

در سومین روز از سلسله جلسات گفتمان های دینی دهه اول ذی الحجه ، حجت الاسـلام سیـد خلیل حسینـی امام جماعت مسجد امام جعفـر صادق (ع) شهرستان زاهدان ضمن تبریک ایام ذی الحجه در جمع مددجویان عنوان داشت ؛ نقش هدایت کننده قرآن بر مسلمین پوشیده نیست و همنشینی کردن با قرآن و عمل به دستورات الهی منتهی به برکات در زندگی و عاقبت بخیری انسانهاست که پیامبران و بزرگان نیز بر قرائت و پیروی از آن نیز تاکید نموده اند .
امام جماعت مسجد امام جعفر صادق (ع) با اشاره به اعیاد رسمی مسلمانان و ذکر فلسفه نامگذاری آنها ، اهمیت نقش اعیاد مسلیمن را یادآور ی نمود و افزود ؛ استفاده از فرصت ها نقطه قوت انسانهاست و چه بسا اگر در مسیر رضای خداوند متعال بهمراه پیروی از دستورات الهی و رهروی از پیامبران باشد یقیناً در این دنیا از زندگی خود نهایت لذت را می بریم و کمتر دچار آسیب و گناه می شویم و هم توشه ی آخرت خوبی را برای خود اندوخته  نماییم . اینک که تقدیر ، سرنوشت شما مددجویان را در این مکان رقم زده سعی نمائید تا ضمن خودسازی و عبادت به انجام فرائض دینی خود بپردازید .
حجت الاسلام سید خلیل حسینی در پایان از قرآن به عنوان  کتاب زندگی یاد نمود و گفت؛ بهره گیری از این کتاب آسمانی و مقدس منوط به یک برهه زمانی خاص نیست و در تمامی مقاطع زمانی تا مادامیکه آخر زمان اتفاق بیفتد نه مثل و مانند آن پیدا خواهد شد . پس شما مددجویان این فرصت را مغتنم بشمارید و با یادگیری قرآن ، نماز و عبادت نهایت بهره بر داری از ثواب آنها را داشته باشیم .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*