جلسه شورای ورزش زندانهای استان با حضور مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان برگزار شد

در آستانه برگزاری مسابقات فوتسال و تنیس روی میز سربازان وظیفه منطقه ۸ زندانهای کشور به میزبانی اداره کل زندانهای سیستان و بلوچستان (جام شجره طیبه صالحین گرامیداشت سردار شهید محمد سرگلزایی) ، جلسه شورای ورزش زندانهای استان با حضور دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای استان و دیگراعضاء شورا برگزار شد.
در این جلسه که با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از اعضاء آغاز شد مدیر کل زندانهای استان با تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول با اشاره به میزبانی این اداره کل از مسابقات فوتسال و تنیس روی میز زندان های منطقه ۸ کشور ، ضمن ابراز خرسندی ، بر اجرای مطلوب و هرچه باشکوه تر مسابقات تاکید کرد.
رئیس شورای ورزش زندان های استان در بخش دیگری از سخنانش افزود: برگزاری  جشنواره ها و مسابقات ورزشی نقش موثری در ایجاد تحرک ، پویایی و نشاط کارکنان و سربازان وظیفه دارد و اجرای این برنامه ها می تواند فضایی توأم با نشاط و سلامت اجتماعی برای کارکنان رقم بزند.

مدیر کل زندانهای استان همجنین با اشاره به کسب رتبه اول تربیت بدنی زندانهای استان در آخرین ارزیابی اداره کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانها ،از تلاش های مسئولین و کارکنان زندانهای تابعه و همچنین رضا پیری مسئول تربیت بدنی زندانهای استان قدردانی کرد.
گفتنی است در پایان پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی برای اجرا به تصویب رسید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*