جشن انقلاب در زندان ایرانشهر برگزار شد.

با حضور حجت الاسلام حسینی از اساتید دانشگاه و با شرکت کارکنان و مددجویان ، جشن انقلاب با شور و شعف خاصی در جمع مددجویان زندانهای ایرانشهر برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام حسینی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت:هر یک از ابعاد داخلی و خارجی انقلاب اسلامی دارای مباحث و شاخصه های متعددی است که بهترین زمان برای تبیین این مطالب دهه مبارک فجر است.ایشان ادامه داد:نسل آینده طبیعتأ از وجود افرادی که خودشان در حوادث انقلاب و جبهه های جنگ حضور داشته اند محروم هستند بنابراین باید نسل جوان امروزی را به گونه ای تربیت کرد که این ارزشها و آرمانها را به نسل پس از خودش نیز منتقل کند.
حجت الاسلام حسینی همچنین با اشاره به برکات انقلاب اسلامی ، وحدت مذاهب و اقشار مختلف مردم را از برکات ارزشمند انقلاب دانست که نتیجه آن شکوفایی و رشد کشور در ابعاد سیاسی اقتصادی، نظامی و مهمتر ایجاد امنیتی پایدار در تمام نقاط کشور عزیزمان می باشد.
عبدالوند رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان نیز در سخنانی ، پیروزی انقلاب اسلامی را مرهون رهبری های مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) همراه با حضور یکپارچه مردم دیندار و بر اساس آموزه های اسلام دانست.
رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان همچنین از حضور اعضای تیم نمایش و طنز شهرستان ایرانشهر  که با اجراهای زیبایشان در برنامه های کاروان انقلاب زندانهای استان ،فضای مفرح و شادی برای مددجویان زندانهای استان فراهم نموده اند ، تقدیر کرد.
گفتنی است مراسم جشن مشابهی نیز با شرکت کارکنان و خانواده آنان برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*