به مناسبت هفته قوه قضاییه انجام پذیرفت : شرکت مدیرکل زندانهای استان در نماز جمعه اهل سنت زاهدان

همزمان با فرارسیدن هفته قوه قضاییه دادستان زاهدان و مدیران کل ادارات وابسته به قوه قضائیه در نماز جمعه اهل سنت شرکت نمودند.
در این مراسم که دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای استان هم حضور داشتند حجت الاسلام موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان در سخنانی گفت : پروردگار فرموده اند که همه شما به ریسمان الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید و مخاطب این مطلب افرادی هستند که گناه مرتکب نشده باشند و دنبال مال حرام نرفته باشند .
موحدی راد افزود : کسی که در دینش بصیرت داشته باشد هرگز گمراه نمی شود و تا زمانیکه شب هست یعنی خورشید نیست و این بدین معناست که نمی شود هم بدنبال حق و دین باشیم و هم گناه کنیم .
وی تصریح کرد : اگر در امت اسلامی تفرقه ایجاد کنیم از حبل الهی فاصله گرفته ایم هماهنگونه که مقام معظم رهبری هرگونه تفرقه میان شیعه و سنی را حرام دانسته اند .
ایشان با بیان این مطلب که انسان تفرقه انداز نمی تواند مومن و خداجو باشد افزودند : حتی یک نمونه نمی توانید بیاورید که دادستان مرکز استان بین شیعه و سنی تفاوت قائل شده باشد .
موحدی راد تاکید کرد : همانگونه که در قرآن کریم آمده است اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا شک نکنید که هر کس در کنار ریسمان الهی باشد اهل تفرقه نیست
ایشان در ادامه به تشریح عملکرد دستگاه قضایی استان و ادارات وابسته پرداختند و در پایان گفتند : در برخی موارد شهروندان درخواست هایی دارند که این خود نیاز به اصلاح قانون دارد که در همین راستا پیگیر رفع مشکلات هستیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*