برگزاری کارگاه مربیگری مهارت های زندگی ویژه محیط کار برای کارکنان و مهارت های زندگی ویژه مددجویان در مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۹ زندانهای کشور

کارگاه آموزشی مربیگری مهارت های زندگی ویژه محیط کار برای کارکنان و مهارت های زندگی ویژه مددجویان به مدت ۲۴ ساعت با همکاری اداره کل بهزیستی استان در مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۹ زندانهای کشور با حضور نمایندگانی از زندانهای استان تشکیل شد.
مهندس زهرا پیری سرپرست مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۹ با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این کارگاه تربیت مربی ،جهت برگزاری دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مددجویان و مهارت های زندگی ویژه محیط کار برای کارکنان زندانهای استان می باشد.
وی اضافه کرد: آموزش یکی از محورهای پیشگیری از چالش ها و تهدیدات اجتماعی است که باید با برنامه ریزی در مسیر تحکیم خانواده و ارتباطات اجتماعی و ارتقای سطح تعالی آن اقدام کرد.
سرپرست مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۹ افزود : خلاء آموزش در مهارت های زندگی از مهمترین مشکلات در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است که تلاش گردید، با تربیت مربیان شایسته ، از ظرفیت های موجود در زندانهای استان استفاده نموده و این خلاء را پر کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*