گرامی داشت حماسه ۹ دی در زندان زابل

در سالروز حماسه نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، مراسم گرامیداشتی با حضور حجت الاسلام والمسلمین میری رئیس نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه زابل ، در محل ندامتگاه مرکزی این شهرستان برگزار گردید.
حجت الاسلام والمسلمین میری طی سخنانی ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ، اظهار داشت : آن چیزی که روز ۹ دی را از سایر روزها متمایز کرد حرکت انقلابی مردم با بصیرت کشورمان در مقابل توطئه های شوم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و عناصر دست نشانده آنان در داخل کشور بود. مردم در این روز با بیداری و هوشیاری ، صف خود را از منافقین و فتنه گران جدا نموده و آنان را در تحقق نقشه های شوم¬شان ناکام گذاشتند.
رئیس نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه زابل در ادامه با بیان این مطلب که تقوا و ایمان رحمت خاص خداوند است و باید بابت آن شکرگزار بود ، خاطر نشان کرد : امید است جامعه ما همواره با کسب بصیرت، در برابر گردبادهای حاصل از توطئه های قتنه گران مصون بماند ، و این مهم تنها با حرکت در مسیر ولایت مداری میسر خواهد شد.
از دیگر برنامه های این روز اجرای سرود مددجویان ، پخش کلیپ حوادث سال ۸۸ جهت یادآوری و آشنایی زندانیان با جنایات فتنه گران و شعرخوانی با موضوع حماسه نه دی ، بود.
شایان ذکر است در پایان این مراسم به مناسبت هفتم دی ماه ، سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) ، از مددجویان سوادآموز تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*