برگزاری مراسم معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید لاجوردی زندانهای استان

مراسم معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید لاجوردی زندانهای استان با حضور دکتر ناصر سلیمانی سرپرست اداره کل زندانهای استان ، سرهنگ پناهی مدیر سازمان بسیج کارمندان استان و همچنین مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان ،سرگرد نکویی فرمانده بسیج حوزه مقاومت صاحب الزمان (عج) ادارات کل و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل زندانهای استان برگزار شد.
در این مراسم سرپرست اداره کل زندانهای سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای ارزنده تیمور عبدالوند فرمانده پیشین پایگاه مقاومت بسیج شهید لاجوردی زندانهای استان در سخنانی با اشاره به حماسه نهم دی ماه ۱۳۸۸اظهار داشت: این حماسه عظیم با حضور مردمی شکل گرفت که تفکرشان ، تفکری بسیجی و ناشی از بصیرتی انقلابی بود.
وی افزود: در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، با خلق حماسه ای دیگر دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخته و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب رقم زدند.
دکتر ناصر سلیمانی همچنین با یادآوری رسالت بسیج کارمندان گفت: بسیج می تواند با ایفای نقش ارشادی و حتی نظارتی و عمل به امر به معروف  و نهی از منکر، زمینه را برای هموار شدن دست یابی به سلامت کامل اداری فراهم کند.
مدیر سازمان بسیج کارمندان استان هم در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره ۲۱۰۰۰ شهید کارمند با اشاره به نزدیک شدن به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت : علی رغم خواست دشمنان ، انقلاب اسلامی با تمام فراز و نشیب ها به راه خود ادامه می دهد .
سرهنگ پناهی مهم ترین وظیفه بسیج کارمندان را تربیت کارمند تراز انقلاب اسلامی و ارتقاء روحیه خودباوری دانست و گفت:اگر این مهم درست صورت گیرد مسئولین و کارمندان خود را خادم مردم محسوب می کنند و رضایت‌مندی مردم ارتقا یافته و آسیب‌های این حوزه به شدت کاهش خواهد یافت.

در پایان این مراسم بهمن سرگزی بعنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهید لاجوردی زندانهای استان منصوب شد.

گفتنی است تیمور عبدالوند فرمانده سابق پایگاه مذکور جهت ادامه خدمت به استانی دیگر منتقل شده اند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*