برگزاری مراسم معارفه سرپرست مجتمع حرفه آموزی ، اشتغال و کاردرماني پيامبر اعظم (ص‏)‏ زندانیان زاهدان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان طی حکمی از سوی دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای استان ، سرپرست مجتمع حرفه آموزی ، اشتغال و کاردرماني پيامبر اعظم (ص ‏)‏ زندانیان زاهدان منصوب شد.

در مراسمی که به همین منظور در محل مجتمع حرفه آموزی ، اشتغال و کاردرماني پيامبر اعظم (ص ‏)‏ و با حضور مدیرکل زندانهای استان ، حجه الاسلام حسینی دادیار ناظر بر زندان زاهدان و تنی چند از مسئولین ستادی زندان های استان برگزار شد  از تلاش ها و خدمات محسن خمری صادق در عرصه زندانبانی تقدیر شد و داوود اصغری به عنوان سرپرست مجتمع حرفه آموزی ، اشتغال و کاردرماني پيامبر اعظم (ص ‏)‏ زندانیان زاهدان منصوب گردید.
مدیرکل زندانهای استان در این مراسم ‏ترويج و تقويت فرهنگ کار، توليد، کارآفريني و آموزش صحيح مهارت هاي فني به مدجويان را از اهداف ایجاد مجتمع حرفه آموزی ، اشتغال و کاردرماني زندانیان در زاهدان برشمرد و تصریح کرد: با استفاده از همه ظرفيت هاي مادي و معنوي و مشارکت همکاران و مشورت با صاحبان انديشه و خرد ، امیدوارم گام های خوبی در جهت تحقق این اهداف برداشته شود.
حجه الاسلام حسینی دادیار ناظر بر زندان زاهدان هم در این مراسم اظهار امیدواری کردند که با تعامل و همکاری های فی مابین مجموعه قضایی و اداره کل زندانهای استان بتوان از مشکلات زندانیان و خانواده های آنها کاسته و شاهد کاهش جمعیت کیفری باشیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*