برگزاری مراسم جشن هفته وحدت در زندان سراوان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان سراوان،به مناسبت گرامیداشت میلاد مسعود و پربرکت حضرت ختمی مرتبت پیامبر گرامی اسلام محمّدمصطفی(صلّی ا…علیه وآله وسلّم )و سُلاله مطهرش حضرت امام جعفر صادق(علیه السلام) مراسم جشن باشکوهی با حضورحجت الاسلام بامری مسئول دفتر امام جمعه سراوان و مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان سراوان و نیز جمعی از کارکنان و مددجویان در محل سالن اجتماعات زندان برگزارشد.
نوربخش رئیس زندان سراوان ضمن تبریک هفته وحدت و گرامیداشت سالروز ولادت پیامبر اعظم(صلی ا… و علیه وآله و سلم) و میلاد حضرت امام جعفر صادق(علیه السلام) اظهار داشت:اکنون بعداز گذشت ۱۴۰۰ سال از رسالت حضرت محمد(صلوات ا… تعالی علیه) انسانها در نقاط مختلف جهان می کوشند از ایثار ، ازخودگذشتگی ها و همچنین از تاریخ زندگی آن بزرگوار آگاه شوند و در زندگی خود پیاده کنند و پر واضح است اشتیاق مردم به شناخت ایشان روز به روزبیشتر می شود.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام بامری در بیاناتی وجود پر خیرو برکت و نازنین پیامبرگرامی اسلام(صلوات ا… تعالی علیه) را نوری عظیم در راه هدایت و سعادت ابدی بشر توصیف کرد و افزود:  حضرت محمد(صلی ا… وعلیه وآله و سلّم)کاملترین وگرامی ترین انسانها نزد خدا در روی زمین است وتاکنون کسی به جایگاه ایشان از لحاظ صفات وکمالات والای انسانی نرسیده است.
مسئول دفتر امام جمعه سراوان ادامه داد:پیامبراسلام(صلی ا… وعلیه و آله وسلم)زمانی پرچم اسلام را بدست گرفت و جهان را دگرگون ساخت که همه جا انحطاط بود و فساد، تباهی بود و ظلم. آن بزرگوار قدم درمیدان بزرگ سخت هدایت نهاده و با حسن اخلاق و رفتار و صداقت خویش مردم را به راه خدا و دین مبین اسلام فرا خواند.
گفتنی است مراسم مشابهی برای سربازان وظیفه در محل آسایشگاه سربازان انجام گرفت.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*