برگزاری مراسم باشکوه جشن روز معلم در زندان ایرانشهر

همزمان با سالروز شهادت بزرگ معلم انقلاب اسلامی استاد شهید مرتضی مطهری با حضور سجادی معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورشَ،رضایی رئیس اداره نهضت سوادآموزی،سرابندی سرپرست اداره زندان بهمراه چهارنفر از معلمین مرکز یادگیری محلی زندان مراسم جشن باشکوهی در زندان ایرانشهر برگزار گردید.
سرابندی سرپرست اداره زندان ایراشهر در سخنانی با گرامیداشت سالروز شهادت استاد و معلم گرانقدر شهید مرتضی مطهری،به گوشه ای از خصایص و ویژگیهای این استاد بزرگ پرداخته و در تجلیل از مقام معلم،آنان را چون شمع فروزانی در زنده نگداشتن شعله انسانیت و معرفت دانستند.
سرابندی همچنین به ارائه آماری از ثبت نام تعداد۹۰نفر از مددجویان این زندان در مقاطع تحصیلی دبستان،راهنمایی ،دبیرستان و پیش دانشگاهی با همکاری دادگستری شهرستان پرداخته و ضمن تشکر از همکاری مسئولین اداره آموزش و پرورش و اداره نهضت شهرستان در ایجاد مرکز یادگیری محلی ایثار زندان و ارسال مربی به این مرکز،از این امر بعنوان نقطه عطفی در اشاعه علم،فرهنگ و هنر برای مددجویان زندان خبر دادند.
سجادی معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از شعله ور بودن نور علم و دانش در زندان در جهت استمرار و ادامه همکاری با زندان تاکید نمودند.
در پایان به پاسداشت مقام شامخ و روز معلم لوایح سپاس و هدایایی از طرف سرابندی سرپرست اداره زندان به مسئولین اداره آموزش و پرورش و اداره نهضت و مربیان مرکز یادگیری اهداء گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*