برگزاری جلسه تعاملی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با اعضاء انجمن حمایت از زندانیان ایرانشهر

در راستای امداد و خدمات رسانی به مددجویان جرایم غیرعمد و همچنین حمایت مالی از خانواده های مددجویان بی بضاعت با حضور سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان،گل محمدی دادستان، ،کدخدایی سرپرست اداره زندان، بامری رئیس شورای شهر ،کرد مدیرعامل انجمن حمایت و تعدادی از خیرین و اعضاء انجمن جلسه ای در دفتر انجمن برگزار گردید.
در ابتدای جلسه کرد مدیر عامل انجمن به تشریح خدمات عرضه شده به مددجویان و خانواده های آنها طی سال جاری پرداخته و همچنین در خصوص درآمدزایی انجمن و به فعلیت رسیدن پتانسیلهای موجود طرحهایی شامل احداث پارکینگ،خشکشویی،احداث نانوایی سنگگ و نان سنتی را مطرح کردند.
در ادامه سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان ضمن ارائه گزارشی از تعداد مددجویان غیر عمد از مال و ثروت بعنوان امانت از طرف خدا برای انسان یاد کرده و لزوم انفاق برای نیازمندان زندانی را خاطر نشان کرده و آنرا بهترین صدقه و خیرات دانستند.
کدخدایی سرپرست اداره زندان ایرانشهر نیز در سخنانی ضمن تشکر از حضور  مدیرستاد دیه استان در جمع اعضاء انجمن  گفت:وجود مجتمع کشاورزی زندان مزیتهای بسیار زیادی دارد و در صورت موافقت اداره کل و احداث مکانهای تفریحی و خدماتی میتوان برای مددجویان و خانواده های آنها و همچنین انجمن حمایت  درآمدزایی کرد.
در پایان با حمایت مالی احدی از خیرین به پرونده جرم غیرعمد یکی از مددجویان نیازمند مبلغ سیصد میلیون ریال اختصاص یافت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*