برگزاری جلسه شورای فرهنگی اداره زندان ایرانشهر

جلسه شورای فرهنگی اداره زندان ایرانشهر با حضور امامان جماعت تشیع و تسنن زندان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان ایرانشهر جلسه شورای فرهنگی زندان با هدف ارائه و بررسی راهکارهای لازم جهت اجرایی شدن برنامه های تقویم فرهنگی و تربیتی سال ۱۳۹۸ در زندان ایرانشهر برگزار گردید. سرابندی سرپرست اداره زندان ایرانشهر در سخنانی با تاکید بر اجرایی نمودن برنامه های اعلامی ، گفت استفاده از ظرفیت امامان جماعت در جهت اصلاح و تربیت مددجویان می تواند فرصت مغتنمی باشد زیرا اصلاح یک نفر هم ارزش دارد.

وی  توجه به امورات قرآنی را مهم و ارزشمند دانست و گفت مردم این استان به حافظان قرآن شهره هستند و ظرفیت بسیار بالایی در زمینه قرآنی در زندان وجود دارد .
رئیس زندان ایرانشهر توجه به امورات نماز و احکام پرسنل وظیفه را مهم ارزیابی کرد و گفت با توجه به شروع جوانی و حس استقلال طلبی که در جوانان به وجود می اید دوره حساسی را رقم می زند که مدیریت و باور پزیری اعتقادی و مذهبی می تواند زندگی سعادتمندانه ای را برای فرد در آینده ایجاد کند. رئیس ستاد اقامه نماز زندان ایرانشهر همچنین بر برگزاری دوره های آموزشی احکام و آداب نماز ،آموزش قرآن و حرفه آموزی برای پرسنل وظیفه و مددجویان تاکید کرد .
گفتنی است در این جلسه اعضای شورای فرهنگی زندان تصمیمات لازم برای اجرایی نمودن برنامه های تقویم سالیانه فرهنگی و تربیتی را اتخاذ کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*