برگزاری جلسه شورای اداری زندان سراوان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان سراوان، جلسه شورای اداری این زندان با حضور سرپرست زندان ، مسئولین واحدها و جمعی ازکارکنان در محل مهمان سرا ی این اداره برگزار شد.
در ابتدای جلسه آیاتی از قرآن مجید توسط یکی از کارکنان تلاوت گردید سپس سرگزی سرپرست زندان سراوان ضمن تبریک بمناسبت آغاز امامت حضرت مهدی(عجل ا…تعالی فرجه الشریف) و میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمّد مصطفی(صلّی ا…علیه و آله وسلّم)و ولادت حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) و گرامیداشت هفته وحدت طی سخنانی گفت:همکاری وهماهنگی درنظام زندانبانی موجب تقویّت نقاط مثبت و پایین آمدن استرس کاری و نقاط منفی خواهد شد.
وی همچنین به سخنان ریاست  سازمان در جلسه ویدئو کنفرانس که با مدیران کل استانها در مورخه ۲۴/۰۷/۱۳۹۸برگزار شد ، اشاره  و تاکید کرد: در انجام امورات محوله با دقت بیشتری عمل  نمایید تا خدای ناکرده شاهد حادثه ای  در زندانا نباشیم .
سرپرست زندان سراوان در ادامه از واحدهای فرهنگی،مددکاری ،مدیرداخله، روانشناس وبهداشت و درمان که از مهمترین قسمتهای هر زندان محسوب می شوند خواست تمام تلاش خود را در جهت رسیدگی و حل مسائل و مشکلات زندانیان بکار گیرند و با ارائه مشاوره و آموزشهای منظم و مستمر گام های ملموس تری در جهت اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی مددجویان بردارند.
در پایان این جلسه تعدادی از کارکنان به بیان نقطه نظرات خود پیرامون حوزه های کاری خودبه بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*