برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز زندانهای استان با حضور مدیر کل زندان های سیستان و بلوچستان

در آستانه ماه مبارک رمضان ، جلسه ستاد اقامه نماز زندانهای استان با حضور دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندان های استان و سایر اعضاء ستاد در محل سالن جلسات مرکز آموزش زندانهای استان برگزار شد.

در این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام پاک الهی قرآن کریم آغاز شد ، مدیرکل زندانهای استان در سخنانی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک شعبان و تبریک پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خواستار برنامه ریزی لازم جهت استفاده مطلوب کارکنان ، مددجویان و سربازان وظیفه از فرصت های معنوی ماه مبارک رمضان شد.

وی همچنین نسبت به برنامه ریزی منسجم و دقیق ، جهت برگزاری مطلوب برنامه های ماه مبارک رمضان بر اساس دستورالعمل ارسالی از سازمان تاکید نمود.

رئیس ستاد اقامه نماز زندانهای استان در بخش دیگری از سخنانش توجه به فضا و امکانات  موجود در نمازخانه های کارکنان و مددجویان را حائز اهمیت خواند و تصریح کرد: فضای برپایی نماز باید مناسب و دارای امکانات کافی باشد چرا که فضای مناسب یکی از مهم ترین عوامل موجود در برپایی نماز جماعت است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان هم با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ،آمادگی حوزه مالی و اداری را نسبت به تامین اعتبارات مورد نیاز جهت برگزاری مراسم و مناسبت های ماه مبارک رمضان و برنامه های ستاد اقامه نماز اعلام نمود.

همچنین سایر اعضاء نیز نظرات و پیشنهادات خود را حول محورهای جلسه بیان نمودند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*