برگزاری جشن نسیم مهر در شهرستان زابل

در روز ملی حمایت از خانواده زندانیان و به همت انجمن حمایت از زندانیان مراسم جشنی با حضور فرماندار ، دادستان ، سرپرست زندان و مسئولین برخی ادارات شهرستان و خانواده مددجویان برگزار گردید.
دکتر سرگزی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل با اشاره به آسیب های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی که خانواده زندانیان درگیر آن هستند ، بر توجه هرچه بیشتر به آنان تأکید نمود و اظهار داشت : تمامی نهادها و ارگان های دولتی و غیر دولتی باید به موضوع خانواده های زندانیان توجه نمایند چرا که در اکثر موارد خانواده زندانیان در ارتکاب جرم از سوی فرد زندانی نقشی نداشته اند.
در ادامه بزی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان زابل ضمن تقدیر از خیرین و نیکوکاران محترمی که با انجمن حمایت از زندانیان در جهت کمک به خانواده مددجویان همکاری داشته اند، گزارشی از عملکرد انجمن در راستای فعالیت های این انجمن در زمینه تحت پوشش قرار دادن خانواده های زندانیان ارائه نمود.
مدیرعامل انجمن حمایت همچنین با اشاره به کمک به آزادی زندانیان مالی ، افزود : به لطف خدا در آغاز سال ۱۳۹۷ تعداد ۸ زندانی با کمک انجمن از زندان آزاد شده اند.
گفتنی است  پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه شهرستان نیمروز ، خانواده های زندانیان در کنار سایر مسئولین روزه خود را افطار نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*