برگزاری جشن بزرگ انقلاب در زندان زابل

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، مراسم جشن با شکوهی با حضور کاروان انقلاب اعزامی از اداره کل زندانهای استان  و حجت الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه شهرستان نیمروز ،  ویژه کارکنان و خانواده های آنان و مددجویان برگزار گردید.
امام جمعه شهرستان نیمروز در جمع کارکنان و خانواده های آنان ، انقلاب اسلامی را به عنوان سر آغاز رشد ارزش های اسلامی و رهایی ملت ایران از ظلم و جور رژیم منحوس شاهنشاهی و سلطه کشورهای استعمارگر از جمله امریکا دانست.
حجت الاسلام والمسلمین راشکی در ادامه بیان داشت : دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این چهل سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد تمام توطئه ها و نقشه های شوم خود را در جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار بسته اند اما غافل از اینکه این انقلاب بزرگ توسط مردم غیور و بیدار ایران اسلامی بدست آمده است و همین مردم با هوشیاری خود تمام توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.
امام جمعه شهرستان نیمروز در ادامه با اشاره به بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) ، که انقلاب اسلامی را هدیه ای الهی قلمداد نموده است ، افزود : امام خمینی (ره ) فرموده اند این ایام الله که از هدایای عالم ربوبی است را با جان و دل حفظ و نگهداری نمایید.
در ادامه این مراسم که در محل تالار پذیرایی خانه معلم زابل برگزار گردید ،اجرای برنامه های شاد و مفرحی از جمله اجرای موسیقی سنتی  ،  برنامه شعبده بازی توسط رمضان نورا از هنرمندان مطرح کشور و استان ، اجرای مسابقه با حضور خانوده ها و فرزندان و اهدا جوایز و قرعه کشی اعزام ۱۲ نفر از کارکنان به همراه خانواده به سفر زیارتی مشهد مقدس و صرف شام شبی به یاد ماندنی را برای مدعوین به همراه داشت.
همچنین در مراسم دیگری که ویژه مددجویان مرد و زن در محل زندان برگزار گردید ، حجت الاسلام والمسلمین اربابی امام جمعه موقت شهرستان نیمروز با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ، طی سخنانی بیان داشت : از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران عزت بخشیدن به ایران و ایرانی ، پیشرفت در زمینه های دفاعی ، سواد آموزی و ریشه کن نمودن بیسوادی و رفع وابستگی به سایر کشورها ، بود که باید به خاطر آن شکر گزار خداوند بود.
شایان ذکر است ویژه برنامه ای شاد و مفرح در جمع زندانیان برگزار گردید تا آنان نیز همانند سایر مردم ایران اسلامی این دهه بزرگ را جشن بگیرند.

    

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*