برگزاری جشن بزرگ انقلاب با شرکت خانواده کارکنان شاغل و بازنشسته اداره کل و زندان های زاهدان

با هدف گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه جشنی ویژه کارکنان شاغل و بازنشسته و خانواده های کارکنان اداره کل و زندان های زاهدان با حضور دکتر ناصر سلیمانی سرپرست اداره کل زندان های استان، غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان و مسئولان ستادی اداره کل در محل باغ امام علی(ع) سپاه استان برگزار شد.
در این مراسم غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان در سخنانی با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر ، با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: بیگانگان و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم با تمام توان به میدان آمده بودند و تلاش داشتند تا انقلاب به چهلمین سال پیروزی خود نرسد. اما خواست خداوند و هوشیاری مقام معظم رهبری و پشتیبانی به‌ موقع و فراگیر مردم ولایت‌مدار در سراسر میهن اسلامی موجب عقب‌نشینی و ناامیدی آنان شد.
معاون اداری و مالی زندانهای استان در ادامه گفت: انشاء الله دشمنان انقلاب با نمایش مقتدرانه مردم در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همانند گذشته ناامید و سرافکنده خواهند شد.
وی همچنین با اشاره به سختی شغل زندانبانی و خدمت در زندانها تاکید کرد: بخشی از فشارهای روحی و روانی کار ناخواسته توسط کارکنان به خانواده آنان منتقل می شود؛ لذا برگزاری این گردهمایی ها و مراسمات ، زمینه ساز تقویت روحیه خانواده ها و همچنین ایجاد جو روانی مناسب برای کارکنان برای خدمت در سیستم زندانبانی است.
شایان ذکر است اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری و برگزاری مسابقات مختلف هنری و ورزشی ویژه کارکنان ، فرزندان و خانواده کارکنان و اهدا جوایز متنوع به برندگان مسابقات و همچنین به تمامی فرزندان کارکنان  ، مورد تجلیل قرار گرفتن  دو نفر از کارکنان بازنشسته ، پذیرایی و صرف نهار از جمله برنامه های این مراسم بود.
شایان ذکر است در انتهای این مراسم به قید قرعه سفر زیارتی و معنوی مشهد مقدس به تعداد پانزده نفر از کارکنان و خانواده محترمشان اهداء گردید.

    

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*