برگزاری باشکوه جشنهای دهه کرامت در زندانهای شهرستان ایرانشهر

مراسمات باشکوه جشنهای دهه کرامت با حضور حجت الاسلام افضلی تبار امام جمعه موقت و مولوی کریمزایی امام جمعه اهل تسنن شهرستان،حجت الاسلام والمسلمین سپاهی رئیس دادگستری شهرستان و اعضای کاروان دهه کرامت زندانهای استان در مجموعه زندانهای ایرانشهر برگزار گردید.
حجت الاسلام افضلی تبار امام جمعه موقت شهرستان در جمع مددجویان طی سخنانی با تبریک فرارسیدن این ایام گفت:دهه کرامت در واقع بزرگداشت اولاد امام هفتم حضرت امام موسی بن جعفر (ع) است. افضلی تبار در ادامه افزود: ما باید از زندگی حضرت درس بگیریم و در عبودیت و بندگی سالک راه و روش ایشان باشیم.
مولوی کریمزایی امام جمعه اهل تسنن شهرستان نیز در سخنانی با اشاره به اسارت مددجویان در بندها از مددجویان خواست تا با استغفار و توبه واقعی دست از گناه و سرکشی بردارند و به این پنداره و یقین برسند که به مال و جان مردم طمع ننموده و از محرمات بپرهیزند.
حجت الاسلام جهانتیغی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان در جمع خانوادهای کارکنان زندان نیز هدف از راه اندازی کاروان دهه کرامت را بمنظور استفاده بیشتر از ظرفیتها و توانمندیهای اداره کل زندانها و ادارات شهرستان در جهت گسترش نشاط و شادابی در بین مددجویان،پرسنل وظیفه و خانواده کارکنان اظهار داشت.
ایشان در ادامه به یکی از ارکان مسلمانی یعنی تقوا اشاره نموده و گفت:تقوا راه  رهایی از اغواهای شیطانی و وسواس نفس و تنگناهای این جهان است و برای اینکه انسان بخواهد اعمال خویش را از بیهودگی و بی حاصلی درآورده و به مرحله قبول برساند باید راه تقوا را پیش بگیرد.
گفتنی است با حضور اعضای کاروان دهه کرامت زندانهای استان مراسمات جشن و سرور جهت تمامی گروههای هدف مددجویان،پرسنل وظیفه،کارکنان و خانواده های آنها به همراه اجرای سرود و تواشیح و تئاتر طنز مددجویان شهرستان ،مسابقات سرگرمی و پذیرایی و ضیافت شام خانواده برگزار شد.
شایان ذکر است اعضای کاروان دهه کرامت و پرسنل وظیفه از بیت مقام معظم رهبری “مد ظله العالی” در ایام تبعید ایشان در شهرستان ایرانشهر هم بازدید نمودند.

   

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*