برگزاری اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و سربازان وظیفه زندانهای استان گرامی داشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت،یادواره شهدای مدافع وطن

در راستای اجرای تقویم فرهنگی ، تربیتی و ورزشی زندانهای کشور ، جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و سربازان وظیفه زندانهای استان جام شجره طیبه صالحین گرامی داشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت،یادواره شهدای مدافع وطن شهیدان رنجبر و درزاده به میزبانی زندان چابهار برگزار شد.
در این جشنواره تعداد دویست نفر از کارکنان و سربازان وظیفه زندانهای استان از شهرستان های زاهدان ، زابل، ایرانشهر ، چابهار، سراوان و خاش به مدت سه روز در رشته های والیبال ، ،تنیس روی میز، دوی ۱۰۰متر و دارت ویژه کارکنان و فوتسال ساحلی ویژه سربازان وظیفه در فضایی دوستانه با هم به رقابت پرداختند.
در روز اختتامییه این مسابقات که با حضور مسئولین اداره کل زندانهای استان ، تنی چند از روسای زندانهای تابعه ،جمعی از مسئولان شهرستان چابهار و سعید پیرامون بازیکن تیم ملی فوتسال ساحلی جمهوری اسلامی ایران در سالن ورزشی اداره بنادر و دریانوردی این شهرستان برگزار شد غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان در سخنانی با گرامیداشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت و یاد و خاطره شهدا ، خصوصا شهیدان رنجبر و درزاده که در حادثه اخیر تروریستی شهرستان چابهار به شهادت رسیدند با اشاره به آغاز جشنواره ورزشی با حضور کارکنان و سربازان وظیفه بر سر مزار مطهر شهدای گمنام آن را حرکتی ارزنده و شایسته در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست .
معاون اداری و مالی زندانهای استان همچنین به حادثه تروریستی اخیر شهرستان چابهار اشاره کرد و افزود: امنیت حاکم بر ایران اسلامی ، خار چشم دشمنان این نظام الهی است و سعی آنان بر این است که به هر نحو ممکن آن را سلب نمایند ولی ملت هوشیار ایران اسلامی با حفظ وحدت و انسجام این آرزوی دشمنان اسلام و انقلاب را همچون گذشته به یاس بدل خواهد کرد.

مهویدی با اذعان به کمبود منابع و اعتبارات که تمامی دستگاههای اجرایی با آن روبرو هستند تاکید کرد: علی رغم تمامی این مسائل و مشکلات تلاش خواهیم کرد برنامه های فرهنگی و ورزشی با کیفتی مطلوب اجرا شود.
وی با تقدیر از برگزاری مطلوب و شایسته میزبان مسابقات از همکاری ستاد اداره کل و زندانهای تابعه در انجام مسابقات تشکر نمود.
محمد عازم کدخدایی رئیس زندان چابهار نیز گزارشی از انجام مسابقات به حضار بیان نمود و از همکاری بی شائبه ادارات شهرستان به ویژه اداره ورزش و جوانان ، اداره بنادر و دریانوردی ، شهرداری و … تقدیر نمود.
گفتنی است در این مسابقات نتایج ذیل توسط شرکت کنندگان کسب شد و در مراسم اختتامیه از تیم ها و نفرات برتر با اهدای لوح تقدیر ، کاپ قهرمانی و کادو تقدیر به عمل آمد.
نتایج مسابقات :
مسابقات والیبال کارکنان:
مقام اول : اداره زندان چابهار
مقام دوم: اداره زندان مرکزی زاهدان
مقام سوم: اداره زندان ایرانشهر
مسابقات فوتسال ساحلی سربازان وظیفه:
مقام اول : اداره زندان ایرانشهر
مقام دوم: اداره زندان زابل
مقام سوم: اداره زندان چابهار
مسابقه دوی ۱۰۰ متر کارکنان:
مقام اول: ابراهیم شیخی از زندان ایرانشهر
مقام دوم: مجید آبادی زاده از کانون اصلاح وتربیت زاهدان
مقام سوم: عباس نظامدوست از زندان چابهار
مسابقات تنیس روی میز کارکنان:
مقام اول: مرتضی معینی زاده اززندان زاهدان
مقام دوم: محمد رضا شهرکی اززندان زابل
مقام سوم: مجید آبادی زاده از کانون اصلاح وتربیت زاهدان
مسابقات دارت کارکنان:
مقام اول: حسین جوینده از زندان زاهدان
مقام دوم: منصور خمر از زندان چابهار
مقام سوم: حسین سالاری از زندان ایرانشهر

        

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*