برگزاری اختتامیه المپیاد ورزشی زندانیان زاهدان

المپیاد ورزشی زندانیان زاهدان پس از یک ماه رقابت بیش از ۵۰۰ نفر از مددجویان زندان زاهدان در دو بخش زنان و مردان به ایستگاه پایانی رسید .
مدیر زندان مرکزی زاهدان با اعلام این خبر گفت : این مسابقات با هدف ایجاد شور و نشاط در بین مددجویان از ابتدای شهریور ماه در بخش زنان و پس از آن در قسمت مردان در دو نوبت صبح و عصر انجام شد که مددجویان در یازده رشته ورزشی از جمله فوتسال ، والیبال ، تنیس روی میز ، کبدی ، شطرنج ، دان پلان ، هفت سنگ ، طناب کشی ، دارت به رقابت پرداختند .
محمد حسین خسروی با تقدیر از همکاری و تعامل هیات ورزش های روستایی ، بومی و محلی گفت : در برگزاری این المپیاد هیات ورزشهای روستائی و بومی و محلی استان همکاری شایسته ای داشت که از آقای محمدامیر براهوئی رئیس این هیات و آقایان مهدی خمر و حمید رضا عابدی دو تن از کارشناسان این هیات که به عنوان داور و مربی در زندان مرکزی زاهدان حضور یافتند و در مراسم اختتامیه نیز شرکت نمودند جای تشکر و قدردانی دارد.
در مراسم اختتامیه این المپیاد پس از رژه تیم های شرکت کننده ، اجرای برنامه های سنتی ، حرکات ورزشی به نفرات و تیم های برتر لوح تقدیر و هدایایی اعطا شد.

اختتامیه المپیاد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*