مدیر کل زندانهای استان در آئین معارفه سرپرست زندان مرکزی زاهدان: مهم ترین رسالت ما در سازمان زندانها اصلاح و تربیت مددجویان است.

طی مراسمی با حضور دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای استان سیستان و بلوچستان ، حجت الاسلام سیدهادی حسینی دادیار ناظر بر زندان زاهدان و تعدادی از مسئولین ستادی اداره کل از  محمدحسین خسروی مدیرسابق زندان مرکزی زاهدان تکریم گردید و محمد ناروئی بعنوان سرپرست این زندان  معرفی شد .

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام سید هادی حسینی دادیار ناظر بر زندان با تبریک ایام پرخیر و برکت دهه کرامت مطالبی را پیرامون شخصیت والای حضرت فاطمه معصومه (س) بیان نمود

وی همچنین از مدیرسابق زندان مرکزی زاهدان به عنوان فردی دلسوز برای مددجویان یادکرد و ضمن تقدیر و تشکر  از زحمات و تلاشهای بی وقفه او  گفت:  خدمت به خلق خدا توفیقی است که اگر برای رضای خدا و در راستای قوانین اسلامی باشد موجبات خیر و برکت را  در زندگی افراد فراهم می کند

در ادامه دکتر ناصر سلیمانی مدیر کل زندانهای سیستان و بلوچستان با  تبریک دهه کرامت و ایام فرخنده ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ، از زندانبانی به عنوان یکی از مشاغل سخت و خطیر یاد نمود و بیان داشت: مهم ترین رسالت ما در سازمان زندانها اصلاح و تربیت مددجویان است. باید تلاش کنیم با بسترسازی مناسب و برنامه ریزی مطلوب در حوزه های مختلف، زمینه بازگشت سعادتمندانه و سالم  آنان را به آغوش گرم خانواده و اجتماع فراهم کنیم.

دکتر سلیمانی با تاکید بر پرهیز از ابتلا به روز مرگی در انجام کارها ، یاد آور شد: متعهد بودن افراد به سازمان و حوزه کاری خود و شناخت صحیح از ابعاد خدمتی اگر با پویایی همراه باشد عامل موفقیت افراد خواهد بود .

این مقام ارشد قضایی استان همچنین از تعامل مجموعه قضایی در راستای  کاهش جمعیت کیفری در زندانها تقدیر نمود.

محمد حسین خسروی مدیر سابق زندان مرکزی زاهدان نیز در سخنانی گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم ، علی الخصوص این قشر آسیب دیده از اجتماع نصیبم گردید و امیدوارم توانسته باشم در طول خدمت  به وظایف خود جامه عمل پوشانده باشم و قطعا قضاوت عملکرد این خدمتگزار بر عهده مردم و مجموعه سازمان است .

همچنین محمد ناروئی سرپرست جدید  زندان مرکزی زاهدان با  تشکر از اعتماد مدیر کل زندانهای استان در سپردن این مسئولیت خطیر به وی اظهار داشت: امیدوارم با دعای خیر و همراهی همکاران سازمانی پاسخ این اطمینان را در آینده شاهد باشید .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*