با حضور معاون اداری و مالی زندانهای استان مراسم گرامیداشت هفته معلّم در زندان سراوان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره زندان سراوان مراسم گرامیداشت هفته معلّم با حضور غلامرضا مهویدی معاونت اداری و مالی زندانهای استان ،دهواری رئیس اداره نهضت سواد آموزی و جمعی از معلّمین در محل سالن اجتماعات زندان سراوان برگزارشد.
در این مراسم معاونت اداری و مالی زندانهای استان در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطّهری (رحمه ا… تعالی علیه) و تبریک به همه معلّمان ایثارگر گفت:معلّمی شغل و حرفه نیست بلکه ذوق و هنر است واز فرمایش گهربارحضرت علی(علیه السلام) که فرمودند:هرکس به من حرفی بیاموزد مرا بنده خویش کرده است جایگاه رفیع معلّم مشخص می شود.
مهویدی در ادامه با اشاره به بیان ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(رحمه ا… تعالی علیه) که فرمودند:زندان را به دانشگاه تبدیل کنیم خطاب به مددجویان حاضر در جلسه گفت:اگر شما عزیزان بخواهید و همّت کنید این فرمایش امام بزرگوارمان شدنی و دست یافتنی است و می توانید با تحصیل علم و دانش ، بازگشت سعادتمندانه ای به خانواده و اجتماع داشته باشید.
در این مراسم همچنین از سه معلّم نمونه شهرستان که با اداره زندان همکاری داشتند تجلیل و قدردانی شد.

گفتنی است معاون اداری و مالی زندانهای استان همچنین با حضور در جمع کارکنان ، مددجویان و سربازان وظیفه از نزدیک با آنان دیدار کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*