با حضور مسئول بسیج راه آهن کشور مجمع عالی بسیج کارمندان استان به میزبانی اداره کل زندانهای سیستان و بلوچستان برگزار شد

مجمع عالی بسیج کارمندان استان با حضور عباس زاده مسئول بسیج راه آهن کشور و فرماندهان و مدیران بسیج ادارات استان برگزار شد.

در این همایش یک روزه که به میزبانی اداره کل زندانهای استان انجام گردید. فرماندهان بسیج و مدیران کل ادارات استان در قالب چهار کارگروه فرهنگی ، اقتصادی ، تحول و سلامت اداری و بانوان ضمن بحث و بررسی حول محورهای جلسه نظرات و دیدگاه های خود را جهت دست یابی به اهداف بیان نمودند.
مسئول بسیج راه آهن کشور در این مراسم اظهار داشت: یکی از اهداف تحول اداری، ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری است.

عباس زاده افزود: تکریم ارباب رجوع و رضایت آن در نظام اداری کشور باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. زیرا علت وجودی هر سازمان و دستگاهی به خدماتی است که به افراد مختلف ارائه می‌دهد.

وی تصریح کرد: در این راستا سازمان‌ها باید مهارت‌های ارتباطی مؤثر و همراه باحفظ کرامت اسلامی را در کارکنان خود نهادینه کنند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین نکاتی را در خصوص نقش و کارکرد بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان نمودند. سرهنگ پناهی فرمانده بسیج ادارات استان نیز در سخنانی با شرح اهداف تشکیل محمع عالی بسیج کارمندان بررسی و تحلیل برنامه ریزی ادارات استان در قالب چهار گروه یاد شده را از اهداف این مجمع برشمرد.
گفتنی است در پایان مراسم از تعدادی از فرماندهان و مدیران کل از جمله علیرضا بابایی مدیر کل و تیمور عبدالوند فرمانده پایگاه مقاومت شهید لاجوردی زندانهای استان تجلیل به عمل آمد.

  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*