با حضور مسئول بسیج راه آهن کشور مجمع عالی بسیج کارمندان استان به میزبانی اداره کل زندانهای سیستان و بلوچستان برگزار شد

مجمع عالی بسیج کارمندان استان با حضور عباس زاده مسئول بسیج راه آهن کشور و فرماندهان و مدیران بسیج ادارات استان برگزار شد.

در این همایش یک روزه که به میزبانی اداره کل زندانهای استان انجام گردید. فرماندهان بسیج و مدیران کل ادارات استان در قالب چهار کارگروه فرهنگی ، اقتصادی ، تحول و سلامت اداری و بانوان ضمن بحث و بررسی حول محورهای جلسه نظرات و دیدگاه های خود را جهت دست یابی به اهداف بیان نمودند.
مسئول بسیج راه آهن کشور در این مراسم اظهار داشت: یکی از اهداف تحول اداری، ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری است.

عباس زاده افزود: تکریم ارباب رجوع و رضایت آن در نظام اداری کشور باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. زیرا علت وجودی هر سازمان و دستگاهی به خدماتی است که به افراد مختلف ارائه می‌دهد.

وی تصریح کرد: در این راستا سازمان‌ها باید مهارت‌های ارتباطی مؤثر و همراه باحفظ کرامت اسلامی را در کارکنان خود نهادینه کنند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه غلامرضا مهویدی معاون اداری و مالی زندانهای استان ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین نکاتی را در خصوص نقش و کارکرد بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان نمودند. سرهنگ پناهی فرمانده بسیج ادارات استان نیز در سخنانی با شرح اهداف تشکیل محمع عالی بسیج کارمندان بررسی و تحلیل برنامه ریزی ادارات استان در قالب چهار گروه یاد شده را از اهداف این مجمع برشمرد.
گفتنی است در پایان مراسم از تعدادی از فرماندهان و مدیران کل از جمله علیرضا بابایی مدیر کل و تیمور عبدالوند فرمانده پایگاه مقاومت شهید لاجوردی زندانهای استان تجلیل به عمل آمد.

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*