با حضور امام جمعه نیمروز جشن انقلاب در زندان زابل برگزار شد

همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مراسم جشنی با حضور کارکنان اداره زندان زابل و خانواده های آنان برگزار شد.
در  این مراسم حجت الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه شهرستان زابل ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، طی سخنانی اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران حاصل خون هزاران شهیدی است که در راه آزادی و دفاع از اسلام ناب محمدی جان خود را فدا نمودند ، و اینک وظیفه همه ما دفاع از ارزش های انقلاب است ، چرا که حفظ دستاوردهای انقلاب بسیار سخت و مشکل است.
وی در ادامه با اشاره به توطئه های دشمنان قسم خورده ی ایران اسلامی ، افزود : کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا به وسیله تهاجم فرهنگی و جنگ نرم به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود هستند ، دشمن با گسترش شبکه های ماهواره ای و برنامه های ضد اخلاقی به دنبال از بین بردن کیان خانواده های ایرانی است ، ولی مردم ولایتمدار ایران اسلامی با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن خط بطلانی بر تمام نقشه های شوم آنان کشید.
در ادامه مراسم که با اجرای فرهاد ملک جمشیدی کارشناس هنری زندانهای استان همراه بود برنامه های شاد و مفرحی از جمله اجرای نمایش طنز ، شعرخوانی انقلابی ، اجرای موسیقی سنتی توسط هنرمندان شهرستان زابل و اجرای مسابقه و اهدای جوایز به فرزندان کارکنان ، برگزار شد.


 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*